reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith-fajny ten tort:-) wszystkiego co najlepsze dla Twojej corci! ;-*

Kejtii-tule mocno. A kupienie tanszego mieszkania do remontu odpada?

My tez caly czas w kropce. Odkladamy pieniazmi i mam nadzieje ze w przyszyl.roku ta sytuacja troche nam sie rozjasni.
Tzn.moglibysmy stawiac mieszkanie ale nie mamy dzialki. Tzn.dzialka jest moja mama wyrazilaby zgode tylko ze to caly czas bedzie JEJ dzialka. Kiedys poruszylam temat czy nie odpisalaby nam kawalka, powiedziala ze moze dac pozwolenie na budowe. A ja nie lubie takich zawilych sytuacji. Chcialabym miec SWOJA dzialke, swoj dom, a nie dom na JEJ dzialce.Chyba jest to za wczesnie poruszony temat:-/ ehh pozyjemy zobaczymy.

Dzisiaj mam jakis slaby dzien. Ciagle jestem glodna. Wlasnie pochlonelam cala tabliczke czekolady a jutro mialam isc na badania. No nic pojde we czwartek
 
reklama
Lilith super tort;) Smaka tylko robisz;)
Kejti szkoda, że taka sytuacja wyszła z tym kredytem. Ja osobiście wolałabym kupić coś mniejszego i wyremontować ale swojego. Ciasne ale własne. A jak z czasem cos się zmieni to możecie sprzedać i kupic większe. Jednak w wynajmowane trzeba sporo kasy wkładać.
Milagros wydaje mi się, że od witamin jak najbardziej mogą być zielone, jeżeli jest żelazo. Ja np. biorę samo żelazo to zaparcia się zdarzają i aż czarne...ale też zależy co się je , jak dużo błonnika to az tak tragicznie nie jest;)
 
Princeseczka a teraz wynajem?
U nas niby wchodzi w grę tańsze ale to za gotówkę, niby na tyle mamy zagwarantowana pomoc od rodziców a remont sami no ale zobaczymy jak to się potoczy

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejtii-nie, teraz mieszkamy z moimi rodzicami. Mamy swoja kuchnie, lazienke i dosc spory pokoj. Wiadomo rachunki placimy razem z nimi i tyle. Teraz jeszcze damy rade jakos sie tutaj pomiescic(kuchnia tez jest dosc spora. Mamy w niej sofe. Nawet jak maz bylby po nocce to spokojnie tam moze sie przekimac a ja z maluchem.w pokoju. Albo na odwrot) ale kiedy zaczniemy myslec o drugim dziecko wtedy bedzie trzeba zdecydowac co dalej bo w jednym pokoju bedzie nam za ciasno.
 
Cześć dziewczyny,
Nie mam czasu nawet nadrobić bo ciagle praca praca nie mam czasu na nic.

Może poradzicie mi czy jest coś sprawdzonego na stres co można w ciąży brać/pić np. Melisa. Od jakiegoś czasu mam takie nerwy, nie potrafie nad nimi zapanować . Ostatnio w pracy skrzyczałam Panią przez telefon aż później ciężko było mi dojść do siebie. Jestem z tych nerwowych kobitek bardziej ale teraz w ciąży to osiągnęło apogeum. Wpadam w złość o byle bzdurę i po wszystkim myślę sobie czego to ja sie tak dre na kogoś i głupio mi.
 
Koalka hydro ale w niedużej dawce i to raczej przy napadach bo rozluźnia ogólnie wszystko..mało wskazane w robocie bo jak źle dawkę dobierzesz to zasniesz. Na mnie żadne naturalne słabe cuda nie działają.

Dziewczyny smaka to można zrobić czymś mmm to tort dla dzieci uwielbiajacych csekolade.. Wole bardziej wykwintne ale zas one nie.. Nauczyciele tez nigdy nie gardza haha. Tu jest w zwyczaju kupowanie wiec nigdy się nie martwię czy pismakuje, bo domowe najslodsze jednak lepsze od kupnej plasteliny.

Dopiero wrocilam, pichlonelam kanapkę.. Mam chcice na cebulę z ketchupem od wczoraj.. Nie mogę się opanować noo. Zrobiłam młode ziemniaki, do tego mizeria i jadę po młoda.
 
Koalka melisa, tabletki ziołowe kalms, homeopatia sedatif PC... A najlepiej l4 i starać sie nie denerwować;)

Byłam u kosmetyczki przebić Sylwii uszka:):) od roku z tym zwlekałam, wreszcie sie udało :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wow ivi super z tymi uszkami! Ile mala ma lat? Ta moja chrzesnica chcialaby miec kolczyki ale jak pytam czy bedzie bala sie przebijania to mowi ze tak:-/ jeszcze za mloda jest :-) najlepiej malenstwom przebijac albo troszke starszym. Mi przebili jak bylam 5cio letnia dziewczynka. Ale ja mega chcialam :-)

Dziewczyny czy czuje cos ciezkiego w brzuchu jak siadacie? Takie dziwne mam uczucie przy siadaniu i wstawaniu. Chwilowy ucisk. No tak mam wrazenie ze tam jest. I jak siedze a chce sie schylic po cos to tez to czuje, czuje ze uciska. I jak w nocy na brzuchu sie poloze to tak samo. Bebenek mi teraz juz wywalilo duzy
 
Teraz mała ma dwa lata:) i sadze ze to za późno. Starszej przebijalismy jak miała rok i wtedy przynamniej mniej rozumiała co sie dzieje;) ale sylciak ciagle chorowała wiec nie było okazji wtedy. A teraz udało sie "z marszu" wejść do kosmetyczki i juz po wszystkim:):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry