reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzień dobry :*jesteście moja motywacja żeby wcześniej wstać i tu wejść ;)
Ja na teraz mam od wczoraj druga połowę kisielu :p
Jeszcze co to tych zatwardzen na mnie też najlepiej działa kawa plus papieros i przyzanam się ze ostatnio tak zrobiłam:/ stwierdziłam ze jednak jest to mniejsze zło jak już prawie tydzień nic a nic nie pomogło
Kurczę jak ja bym już chciała zobaczyć co się tam we mnie dzieje
 
reklama
Teraz mam na 28 dni i po każdej wizycie pewnie przedłuży mi dalej.
Ja w weekend sporo pospacerowalam ☺ fajnie spędziliśmy z synkiem moim sporo czasu razem co ostatnio rzadko miało miejsce bo mnóstwo czasu spędzałam w pracy.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
1459751552875.jpg
 

Załączniki

  • 1459751552875.jpg
    1459751552875.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 222
Witam sie z rana u mnie jak narazie wszystko oki bez rozowego sluzu mam nadzieje ze to byl tylko jednorazowy incydent :) Mecza dalej mdlosci i piersi nadal lekko pobolewaja :) Milego dnia Dziewczyny :)
Gosia mi tez czesto slabo jest a morfologie mialas? U mnie wszystkie badania oki a zawroty glowy w ciazy to objaw a narzekalas ze ich nie masz :)
 
Dzień dobry. No te gofry sama bym zjadła takiego ciepłego ohh może nie będę myślała. Mdłości mam nadal ciekawe czy znowu cały dzień.
Milagros jednak wydaje mi się że to wirus jakiś bo w nocy ja mój mąż cały dzien wczoraj miał biegunkę a dzisiaj moja córka ma ehh jakieś gowno się przyplatalo.
 
Agucha świetna wycieczka, tez normalnie na takie jeździmy no ale teraz to mi ciężko na nogi lub znad kibla wstać..

Jutro jede do mojej lekarki..w końcu pierwsza wizyta! I odebranie karty. To zapytam jej co poleca..

Dzis o 12 mam konsultacje przez tel z moja pl gp odnośnie tych zatok i antybiotyku..Bo może nie ma po co się ciskac do lekarza jak mi wyda bez wizyty.

Mysle juz z desperacji o tej kawie ale zle mi od samego rana a już jak się kladlam to z miska.. Juz mam problem leki rano przeuknac, taki wstręt.. I mój obudzil mnie o 6 budzikiem..juz nie zasnelam..

Hihi ten wątek tez jest do marudzenia niezły..

Starsza ma wolne, zas 2 tyg. Ogarnia chatę za mnie wow ale szal, teraz odkurza..wcześniej zmyware wypakowala, zaraz pranie jej wcisne do segregacji hihi.
 
Wlasnie mi się coś przypomniało ;) tylko nie pamiętam już kto mi to powiedział ale to nie istotne w każdym razie chodziło o płeć dziecka ze jak się chce chlopu to jest dziewczynka a jak kobiecie to chłopiec ;)
 
reklama
Ten kojec który zamówiłam to morherhood. Z niko miałam ten klasyczny (tylko taki byl) a teraz kupiłam ten premium. Ja bez tego kojca nie dam rady juz teraz obkladam się poduszkami mam ich 6 na to chwile hehe. Jak dostarczą mi paczkę wkleję wam zdjęcie. Trochę jeszcze zaszalalam bo młodemu kupiłam piasek kinetyczny a sobie jeszcze nowa płytę Ani Dąbrowskiej która uwielbiam.

Miłego dnia dziewczyny,

Lilith mnie na zaparcia pomaga jeszcze kiwi albo różne mleczne z bakteriami mlekowymi. Tylko nie wiem czy przrelkniesz

Agucha zamek super gdzie to?
 
Do góry