reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nie było mnie kilka h a Wy tyle nastukałyście ;)

Agucha przeczytałam Twoją historie co do "tatusia" . Powiem Ci ,ze ja tez kiedys bylam ze strasznym idiota
spóźniał mi się okres bardzo ,a było małe prawdopodobieństwo,że jestem w ciazy ,ale zawsze jakies jest.
poinformowałam go ,ze mi sie spoznia okres,i ,ze obawiam sie,czy to nie ciaza (mialam wtedy 17 lat , on praktycznie tyle samo bo 18 ) ale nigdy nie użyłam słow ,że jestem w ciazy . zrobilam test,ale przed tym kiedy mialam go zrobic on mi oznajmil ,ze wyjedzie za granice i tam mi bedzie przesylal pieniadze, ( a ja jeszcze wczesniej pisal w sms ,ze jesli bede w ciazy to "jemu zrujnuje zycie ". test wyszedł na szczescie negatywny, czekalam cierpliwie jeszcze pare dni na okres i jak dostalam to sie moglam uspokoic ;) pozniej jak juz z nim nie bylam , i raz rozmawialam po paru miesiacach to powiedzial, ,ze od razu "Bym TO usunela" ja powiedzialam,ze oczywiscie,ze NIE!!! , a on na to ze i tak by mi nie placil alimentow . Nie moge uwierzyć ,ze takie cos chodzi po ulicy ,bo inaczej nazwac nie moge niestety. Ciezko mi bylo zaufac potem innym. Wiec kiedy spotkalam Mezczyzne a nie frajera z ktorym moge zalozyc rodzine bylam bardzo szczesliwa ;) i przyznam,ze balam sie wczoraj jaka bedzie reakcja mojego chlopaka, wiec jak zaczal plakal to od razu mi sie cieplo na serducho zrobilo i to z wieksza moca,po tamtych doswiadczeniach ;)
 
reklama
Witam nowe mamy :) Ja szczesliwa juz po dodałam zdj dzidziola w odpowiednim watku :) Ah mimo mojego zlego samopoczucia i braku apetytu jestem przeszczesliwa :)
 
Paula0921 powiem ci se jak dla mnie to teraz lepiej ogarniam niż jak miałam jednego :) a mieszkałam wtedy z mama i dużo pomagała . Ciągle się coś dzieje i wieczny chaos ale nie potrafiła bym inaczej żyć są czasem dni zwątpienia ale dzieci dają mi dużo radości nic tylko dziękować Bogu ze są zdrowi i w miarę grzeczni :)
 
Paula0921 powiem ci se jak dla mnie to teraz lepiej ogarniam niż jak miałam jednego :) a mieszkałam wtedy z mama i dużo pomagała . Ciągle się coś dzieje i wieczny chaos ale nie potrafiła bym inaczej żyć są czasem dni zwątpienia ale dzieci dają mi dużo radości nic tylko dziękować Bogu ze są zdrowi i w miarę grzeczni :)
Haha w miarę grzeczni :p ja się zastanawiam jak tu z dwójką dać radę, a co tu o piątce mówić. Ja na drugim pasuje. Ale to z kilku powodów, nie tylko dlatego, że obawiam się jak sobie poradzić.
 
A mój to wszystko z humorem w szpitalu jak się dowiedziałam mówi mi a nikomu nie powiemy to się nie dolicza . A sam wszystkim odrazu wypeplal bo nie może się doczekać małych rączek . U mnie w rodzinie wszyscy zadowoleni z tym ze siostry mam po przejściach i maja inne podejście jedna miała dwie ciążę jajowodowe , jajowody wycieli po trzecim in vitro w ciążę zaszła teraz mam śliczna siostrzeniec juz ma 3 miesiące . Druga siostra ma dziecko w wieku 5 miesięcy poważnie chore . Ma zespół di gorga leży aktualnie w prokocimiu pod tlenem ma poważnie serce chore . Tylko rodzina mojego nie zadowolona ale ich zdanie mnie nie interesuje.
 
reklama
W końcu nadrobilam ale nie jestem pewna czy dobrze pamiętam co miałam napisać ;)
Aguch Ty chyba pytalas czy z Małopolski jestem, tak jestem dokładnie spod Wadowic a do Krakowa czasem jeżdżę z moim na zakupy :p
Dominika super wiadomość,bardzo się cieszę
Marti Ciebie miałam chyba zapytać ile Twój jest starszy bo chyba pisałaś ze sporo

Mój nie zwraca uwagi czy chodzę do gina babki czy faceta dla niego lekarz to lekarz

A co do dbania o te miejsca to się zastanawiam jak to będzie za parę miesięcy
 
Do góry