reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith podziwiam przy Twoich wymiotach, ze takie masz smaki :-) ja mimo wszystko wyobrazilam sobie barszcz i uszka roboty mojek babci, ktore zawsze sa dobre :p

Aaa i ja tez mieszkam na wsi i niby ok, ale daleko wszedzie:-)

Ide spac, bo nudy w tym szpitalu jak nic, a chce zeby bylo juz jutro :-)

Dobrej nocki :-)
 
reklama
Ja w sumie też mieszkam na takiej miejskiej wsi... Tyle że mnie akurat to nie cieszy.

Wzięłam dwie nospy i leżę brzuch mnie mocniej zaczął boleć :/

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Pytanie raczej do mam, czy ktoras robila badanie/test Harmony lub Nifty ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
A czy pappa najpierw robilas? Czy od razu nifty? Moj sie upiera na harmony i wlasnie mi oznajmil ze chce full badania - mysle ze to ze wzgledu na to ze badania nasienia byly fatsane i teraz ma obawy..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Aob ja nie mam smaków..ochot no nic.. Pije tylko herbatę z cukrem jak nigdy bo nawet jej nieznosze.. Ewentualnie soki jabłkowy albo pomarańczowy a tak to zupy w siebie wmuszam. Miałam ochotę na pyszne bułki,,takie też były..jeszcze na ciepło..chrupiące ale nawet nocą za to zapłaciłam. Po zupach nie wymiotuje. Jutrzo mam żurek..i tak w kolo bleee.
Pewnie, odespij jak dajesz rade. Oby do jutra i dobre wieści!

Milagros, wiec coś w tym jest, że na @ bardziej boli albo 8 tc taki jest. Obie opcje są możliwe i tak też na necie wyczytalam, ze to normalne. Wiem, że Tobie ciezej bo masz uraz co do tego okresu.. Mi się dramat za tydzień plus kolejny zacznie.. Ale pociesze, ze tez miałam teraz przez cztery dni bardzo silne bóle..nospa mi nie pomagała z magnezem..
Za to jak wczoraj globule lutki 100mg na noc zaladowalam tak chyba moja psychika zaskoczyła i dziś czuje sporadyczne, tylko te delikatne rozpierajaco puchnace. Bądźmy dobrej myśli!

Moi upiekli ciasto..niby pieknie pachnie a ja nic nie czuje dalej..dramat z tym wechem..


Głupio zapytam..chodzi o te testy genetyczne w 12 t z krwi? Ja miałam robione i jak pisrana siedzialam czekając na list..
 
Coz Lilith mysle ze kazda by czekala "posrana" na list.. Moj narzeczony jest lekarzem i on inaczej na wszystko patrzy i do tego jego podejscie jest bardziej hmm techniczne. Ciezko czasem to znosic i sie nie denerwowac


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Agulek papa robi sie przy pierwszych prenatalnych do nifty sa wskazania przez lekarza albo wlasnie z papa albo inne jak my mieliśmy czytaj wymysł lekarza w zasadzie chciał nas skierować na amniopunkcję ale ja jako kobieta któreś wczesniej poroniła sie nie zgodziłam i nifty to dopiero alternatywa do amniopunkcji ale jedno i drugie badanie sprawdza na 100% czu dziecko nie jest nosicielem tylko 3 uposledzen a jest tego cała masa . Wiec maz niech sie nie stresuje niepotrzebnie - no chyba ze mielibyście podjąć decyzje o tym ze nie urodzicie chorego dziecka aczkowiek to tez trzeba bardzo uważać bo ze mna na wątku jest dziewczyna ktorej z papa wyszło 1:9 czyli bardzo bardzo duze prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka i oczywiście synuś jest zdrowy a na wyniki amniopunkcji czekała dłużej niz prawo zezwala na legalna aborcje .
 
Agulek to nie było obraźliwe Jeju.. Teraz tez będę miała robione.. I także się boje.. O ile oczywiście mówimy o tym samym..
 
reklama
Do góry