reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Co do brzucha mój też odstaje na święta już tego nie ukryje.

Ivi mam nadzieję,że mi przejdzie jak już będziemy mieszkać sami jeszcze Max 3tyg <3 tylko nie wiem kto mi posprząta ten syf po remoncie :x

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Milagros no co Ty.. Mi wychodzi z usg, ze cykl 28 dni to 7+1 a jak moim zdaniem mój 26 dniowy to by był to 7+3. Eee jeszcze inaczej! Mózg zgubiłam ba spCerku.. Dzis mam 7+2 wedle usg i wtedy niby cykl 28 a mialabym 7+4 uznając moje typowe 26 dniowe cykle.
Ja juz zauważyłam, że wszystkie te kalkulatory dziwnie liczą, temu teraz to mało ważne. Jednak jeśli chodzi o Keejti to ma to duże znaczenie by się nie stresowac!

Niedlugo sił będziesz miała więcej to ogarniesz, Wazne byscie juz razem byli na swoim.

Nospa, magnez i odpoczywasz?

Wcale ten barszcz nie był taki jakbym chciała.. Teraz zaś się herbata z cytryna będę zapijac.. Wiec Aob brzmi nieźle smakowo ale wcale tak nie wchodzi..

Princeseczka..zazdraszczam takiej wioski i ogólnie dziewczyna które na wsi mieszkają.. Chcialabym..

Ivi.. Ja słodkie feee ale babki tez sprawdzę hihi.. Chyba.
 
Lilith magnez biorę normalnie od początku ciąży dwa razy dziennie jak boli to trzy, i wtedy dodaje nospe. Normalnie w przyszły wtorek miałabym miesiaczke, dla mnie to ważne bo wtedy poronilam w tym właśnie terminie.

Mam informacje dla Dagi, rozmawiałam dziś z koleżanka. Również w ciąży 7-8tydzień. Dopiero się dowiedziała bo.... miała normalna miesiączka, troszkę spóźniona Ale była normalna, skrzepy, skurcze trwało 5dni. Więc jest jeszcze nadzieja :)

A co do sprzątania poproszę mamę i siostrę. ;-)
Mówiły ze pomogą.

Zupkę też bym zjadła, pójdę chyba szukać w szafkach czy czasem gdzieś nie mam schowanej.

[emoji5]
Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Joasia do kogo w Rzeszowie chodzisz?? Planujesz rodzic w Pro-Familii??
karola super wiesci, uwazaj na siebie
Gosia gratuluje serduszka
Keejti wspolczuje sytuacji, najgosze ze jedna baba drugiej

Jak dla mnie to swieta juz moga przyjsc, gotowa jestem.

Za chwile zbieram sie do pracy :hmm:
 
Lilith ja teraz tez nie narzekam ale kiedys byly tego tez minusy. Chociazby to ze do najblizszego sklepu mialam 15 minut drogi pieszo, do przystanku takze 15.min.zeby sie dostac.do centrum to z przystanku 10 minut autobusem a biorac pod uwage ze to male miasto to troche daleko bylo;-) teraz mam prawo jazdy i nie mam juz zadnych wiekszych klopotow. Sklepy tez sa blizej bo mlode osiedla zamkniete powstaja na naszych łąkach.
 
Ja dzis lub najpóźniej jutro @, dzis 26 dzień spóźnienia ewentualnie mogę założyć, że max jeszcze dwa dni. Ja biorę tylko jeden magnez kurde bo niby ta dawka dużą..chyba dołożę jeszcze jeden ale jak jem za dużo to mam większe rozwolnienie i brzuch pobolewa.

Wiecie.. Mam ochotę na majonez..szok..ale to już od kilku dni.. Moi idą robić ciasto ucierane na migdalach z malinami to zrobię jajka w majonezie..


Princeseczka dla mnie to by nie było straszne. Ja kuedys wiecznie na nogach, hie autobusem, tu w uk tak samo..A z jednej strony miasta na drugi odległość ogromną! Dzięki temu formę trzymałam. Coś za coś zresztą! Jak juz się auta dorobilismy to zas Tragedia..takie lenistwo ze szok..

Karola pytalam jak tam torbiel, to nie od niej? Łez dzielnie i bierz leki, w jakich dawkach to dostajesz?
 
reklama
Do góry