reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Karola dobrze ze bylo serduszko, a w szpitalu coz...przynajmniej jestes pod kontrola, dla dobra dzidzi... trzymaj sie.kochana:-*

Przepraszan jak nie odpisuje wszystkim...
 
Karola gratuluję serduszka, takie maleństwo a jakie silne! Będzie dobrze, Wazne ze plamien nie ma. Jak torbiel?

Keejti kurcze.. Pogubilam się.. Kiedy miałaś wizyte? Ja miałam 2.2, to przy 28 dniowych jest 7+1 i u mnie przytulanki 14, 16. Jak u Ciebie około 24 to ciąża z 10 dni młodsza i nie ma się czym przejmować, mogło nie być widać. Ale że ja zakręcona to moglam coś pokickac.

Moj kochany ale ostatnio gada, ze ja się ciągle czepiam i mogłabym se darować. Ze starsza jestem ciagle na wojennej ścieżce..ta to mnie wkurza no.. Typowe powolne ang.myslenie..

Aob, pewnie samopoczucie lepsze jak synek był?

Spacer superowy, musielusmy szybciej wracać bo mega mdlisci mnie dopadly strach ze wymioty wśród tłumu się zaczną..

Zaraz barszczyk wypije..może kilka uszkow przemoge.

Mam ogromny brzuch..mega.. Widać jak nie wiem.. Rzadko wychodzę a nie chce by sąsiedzi widzieli Jeju..
 
Lilith :-D ja mieszkam w domku jednorodzinnym w miescie ale takie tu miasto mam, ze sasiad ma krowki i swinki:-D jak nie bylo osiedla to te domki byly prawdziwa wsia. Dopiero po tym jak powstaly bloki podczepili nas pod miasto. No ale do rzeczy..:-D moja sasiadka pracuje w tym samym zakladzie co ja. Ostatnio mojego TZ pytala czy na l4 jestem i czy w ciazy jestem(o tym po czesci poinformowaly ja mojekolezanki z pracy). Tym o to sposobem o tym ze jestem w ciazy wie juz cala moja "wioska" ...:-)
 
Lilith ja om miałam 2.2 cykle 28dniowe a dziś wg om mam 7+3. Wg usg 7+2. Przytulanki 12.02, 14.02 Więc jeśli u Kejti Przytulanki 24.02 to tak ja mówisz 10dni to sporo dla tak wczesnej ciąży i ma prawo jeszcze nic nie być widać.

Z moja choroba różnie. Raz lepiej raz gorzej. Teraz leżę bo brzuch boli.

Mój M też mnie wkurza,teraz mniej bo się nie widujemy,śpimy tylko razem. Nie wiem jak wytrzymam 9mc takich humorkow

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Milagros - potem jest łatwiej ;) tylko pod koniec znow cieżko.

Ja zjadłam zupkę chińska. Potem obiad. Zagryzlam babka, bo trzeba było sprawdzić czy dobra... I niedobrze mi:(:( fuj:(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry