reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzięki :) zaraz kładę starszaki i ... Jadę. Ale to ze bede tam o 20 to nie znaczy ze wejdę wtedy...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Zazdroszczę Wam ja nadal nic nie wiem. Dla mnie sadny dzień dopiero 31. Póki co nie wiadomo czy jest tam jakaś fasolka :-( mam nadzieję, że nie będę musiała Was opuścić :-(
 
Nessi na 18, ja na 20


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ivi czekam rowniez!!! [emoji7]


f2w39jcgdz0az452.png
 
Kurcze na 18 miała wizytę. Długo. Dziewczyny ja mam receptę na 4op a wykupie 1 bo jeszcze trochę mam a do wizyty blisko
 
Czy Wy tez co chwile odswiezacie strone?

Ivi kochama to ruszaj w droge i nie trzymaj w niepewnosci tak dlugo. Kciuki zacisniete teraz za Ciebie :-* czekam na zdjecie bobaska :-D
 
reklama
Stwierdziłam, że bede odpisywać na bieżąco z czytaniem... może łatwiej ogarnę.

Lilith nosze Zuze do tej pory :) dzis mi przyszła Tula,którą zamowilam z USA jeszcze przed pozytywnym testem. Nosić będzie pewnie mąż jak będzie trzeba. Teraz w domu mam ich 5. Ale ja często zmieniam. Jak sie jakas znudzi sprzedam. Kupie inną. Teraz wyprzedac muszę wszystko. Zostanie ta co przyszła dziś.

Co do inhalowania "od małego"... Zuza pierwszą chorobę zaliczyła w grudniu - miała 22 miesiące więc wiesz. Wtedy jeszcze jakoś się dało, a teraz to już jednak 3 miesiące już robią różnice. Silna jest i jak nie to nie. A ja nie mam siły jej trzymać. Bajki nie pomagają.

Aob najważniejsze że fasol cały i zdrowy, a Ty może jutro do domciu :)
 
Do góry