reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ona ma genialne podejście do pacjentki, pilnuje wszystkiego :) prowadziła wszystkie moje ciąże, ale kolejki do niej masakryczne... Na NFZ sie dostać to musi być jakiś cud.. I nowych pacjentów w ogóle nie przyjmuje bo ze swoimi ledwo wyrabia- w przychodni siedzi do północy jak ma wizyty w środy :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Agula mi od początku potwornie zimno..chodzę dres plus ciepły szlafrok a do wyra Termofor. W nocy zas się poce okropnie ale jak tylko wyjdę z wyra zas dreszcse..

Polis popisala po znajomych. W ciazy z synem tez tak na szybko zalatwialam. Zobacz też tu na wątkach staraczkowych czy mam z UK, tez prosiłam i prywatne wiadomości rozsylalam. To była pierwsza rzecz po zobaczeniu 2 kresek.

Dorota chyba byłabym psychicznie uspokojona a nie powinno zaszkodzić. Poslala mi angielski odpowiednik tez o dawce 400mg w formie globulki, mogę podzielić. Wspaniała dziewczyna..jestem jej bardzo wdzięczna. Zresztą jak każdej która mi pomogła w tej i poprzedniej ciazy.

Aob, moj był noszony w Bondolino i bardzo sobie fhwalilam, szczegolnie na zakupy. Dwie ręce wolne hihi.

Pewnie kogoś pominelam heh..
 
Aob- ale jak to? Sama moge sobie wybrac jak chce rodzic? Ja nie ogarniam tego. Mojej kolezanki znajoma miala od okulisty skierowanie na cc a (chyba) gin kazal jej rodzic naturalnie i urodzila naturalnie prawie czterokilogramowe dziecko...
 
Aaaaaa! Spalam, pozniej pracowalam i speclanie tu nie zagladalam zeby szybciej mi minelo do wizyty Nessi! Jestem tak ciekawa jak fasola [emoji7]


f2w39jcgdz0az452.png
 
Gosia póki co czekamy na wieści od niej :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Migduch ja też córkę rodziłam w sierpniu
Princeseczka to nie żaden wstyd jeżeli nie miałaś problemu z tarczyca u mnie w szpitalu tez mogłam wybrać jak chce rodzic i jakie chcę znieczulenie. Nawet gaz rozweswlajacy byl
 
reklama
Do góry