reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja nie odswiezam, wyskakują mi na pasku powiadomienia kto napisał i tak zerkam czy od Nessi coś jest.

Joasia Tule teraz będę chciała kupić. Lubię moje Bondolino..nim kupilam długo mi dziewczyny na sierpniowkach doradzaly, chyba bym tylu mieć nie mogła co Ty. Które sobie chwalisz najbardziej? Wiesz, ja myślałam juz o nosidle dla meza, tym plecakowym. Dex byłby zachwycony ale zas się zdecydować nie mogę..

Jak usunęła? Idę zerknąć..
 
reklama
Niestety jest źle, pęcherzyk ciążowy nie rośnie .. ciągle pokazuje 5 tydzień i 6 dzień. Zarodek się pojawił, bez akcji serca, i bez przepływów. ma 012... czasem 0,16 cm. Powiedział, że przyrost bety jest bardzo słaby. Gdybym robiła bete jutro - nawet by nie drgnęła. Mam czekać do następnej środy i jak nic się nie ruszy lub zacznę ronić to zabieg będę miała w czwartek. Nie pocieszajcie mnie proszę, jestem zdruzgotana. I ta świadomość, że jeszcze tydzień mam chodzić z marteym dzieciątkiem jest dla mnie okropna. Przepraszam.
 
U mnie tego nie ma ale dziewczyny na innych forach też czekają.
Ja jak klikam na jej nick to pokazuje że nie ma takiego użytkownika czy że konto usunięte
 
reklama
Do góry