reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Takie fryty są pyszne, smak dzieciństwa.. Placki ziemniaczane..chyba bym się skusila..jakby mi ktoś usmazyl..
Dorota zdaj relacje jak domek zobaczysz. Ja troszkę wyluzowalam tylko teraz zaś te bole. Ale faktycznie jak dziewczyny napusaly, ze to może być od @ to mi lżej.. Myślę czy by przez ten okres nie zwiększyć dawki lutki, bo zalatwilam sobie. Co sadzisz?
Nessi, niedlugo wizyta..myślę cały czas i czekam na wiesci.
Dominika działa to u mnie, ta ropę wyplukuje i myślę że z czasem będzie coraz lżej na tych zatokach. Czytałam bardzo dobre komentarze o tym.
Migduch, tak..Nic nie musze robić by być zmeczona..
Aob..Ty wiesz kochana..
Mania no to gratki.

Mialam jeszcze komuś odpisać ale tak długo pisalam, ze Zapomnialam hihi
 
reklama
Princeseczka a nie mam pojęcia, ale pewnie to jest to ;-), i coś sprawdza się to u tych dziadków?

Lilith hmmm lutka nie zaszkodzi a jak ma ci pomóc że będziesz spokojniejsza to weź ;-)

Aob super ze z fasolka ok, ty dochodz do siebie szybko.
 
Dziewczyny kurde nadal mnie trzesie z zimna:/ do tego doszly mdlosci i zero ochoty na cokolwiek.. Nie zjem mdli, zjem tez:/ ale najgorsze jest to cholerne zimno:(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dorota ich dom tez byl wczesniej drewniany. Pozniej oblozyli go saidingiem i zrobili nowe pokrycie dachowego. Zadowoleni sa bardzo bo pelni funkcje ochronna. Duzo cieplej jest zima w domu a latem chlodniej no i fajnie to wyglada. Mieszkanie jest takie mlodsze z zewnatrz:-)
 
Ja czekam na wieści od Nessi..

aob ja chodzę do Dubaniewicz ze szpitala w Wejherowie :) Gin The Best of The Best wg mnie ;D ale czeka się u niej strasznie długo..... tylko że potem w środku też minimum godzina schodzi :D
(jeszcze niecałe 2 godziny i jadę swoje wysiadywać na poczekalni... :D )
 
Dorota- po cichu licze na to ze kiedys to bedzie nasza dzialka:-D oni mieszkaja na wsi, 30 km od miasta. Cisza, spokoj. Dziadek zasadzil swoj lasek. Maja kury i golebie. Uwielbiam tam jezdzic i odrywac sie od tej miejskiej rzeczywistosci. Wypoczywam tam lepiej niz na jakichkolwiek 2czasach. Poczatkowo jak tam jezdzilam to wracalam zmeczona dotlenieniem sie hehehe bez drzemki sie nie obywalo:-)
 
reklama
Do góry