reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Venuss ja juz widzialam serducho ale szłam z nastawieniem, ze go nie będzie, Wazne było by był zarodek a nie puste jajo i ciąża w dobrym miejscu.

Agulek no wiesz co.. Pisz nawet jak nie temat dla Ciebie, nie każda ma tu juz malucha a temat można mieć dodatkowo inny.

Netta weź jeszcze magnez. Mnie też boli dzis..az sie boje bo mega kluc zaczęło, nie podoba mi się to..po nospie nie przeszło, zaraz biorę magnez i się klade..
 
Lilith jak dziś mdłości i wymioty? Mnie też czasem kuje, jak boli to nospa, magnez i do łóżka na lewy boczek ;-)

Ja dziś zaś walczylam aby zjeść obiad, 2 razy wymiotowalam, i taki jak wczoraj mam niechęć do jedzenia,

Ktoś pytał o niefajny posmak w ustach, ja to też mam blee.

Obiad zrobiłam zaraz za tort się zabieram.

Lilith zdrowia
 
Dorota i jeszcze tort Ci się chce pięć? Grr poprawia mi ciagle to pieczenie..
Kluje Cie w macicy tak bardzo mocno? Mnie wcześniej spiradycznie, nigdy nie tak mocno stąd zdenerwowanie.
Wymiotow brak, szarpie mnie ale ja pusta jestem..jadam malutko regularnie, ciezko na coś smaka znaleźć.. Nie mam apetytu..dopiero pid wieczór.

Zaraz się klade z solą na czole hihi.
 
Hej dziewczyny :)

Ja dziś nie do życia. Głowa boli, chyba to zatoki jak do jutra nie minie to spróbuje tej soli tak jak Lillith.
Mnie dziś rano pierwszy raz szarpnelo i biegłam do wc, a ze wypilam tylko łyka wody to nie miałam co oddać.
Któraś pytała o to kiedy na wizytę od zobaczenia serduszka. Ja byłam w 6t3d jak zobaczyłam serduszko, teraz idę 10t3d.
Co do badań moje będą kosztować około 200zł. Nie pamiętam niestety co tam mam wypisane. Na pewno anty hiv, coś z zoltaczka, tokso, i gg, morfologia, mocz, glukoza,grupę krwi robiłam wcześniej. Nie pamiętam co jeszcze tam było.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Wsunęłam laske wiejskiej... a teraz mi słabo :/
Zuza śpi a ja oglądam Drugą Szanse.

Ja też nic nie wymiotuje i się ciesze.

Jakoś nie mam nastawienia na święta. Jak zwykle wybór mniejszego zła - do moich rodziców czy do teściów. Moi teściowie nie są tacy obrażalscy jak rodzice, więc pierwszy dzień do rodziców na śniadanie. I tak będą pewnie fuczeć, że w ten sam dzień wracamy. Ale tak za cholere ja sie nie wyśpie. Rafał to samo, a Zuza bedzie walczyć do północy, dlatego nie dziękuję.
 
A ja dzisiaj z miską łażę w razie gdyby coś co zjadłam chciało wrócić. Mało tego dzisiaj już prawie zasłabłam .. czarno przed oczami mi się zrobiło, i kolanka siup ... i już wstać nie mogłam z podłogi .. zimne poty, tlenu brak.
Zaraz rosołku troszkę zjem może więcej siły będę miała :-( :(
 
reklama
A ja jem sniadanko wlasnie:)))))) Kaszke bananowa:) Mysle, ze ja nie mam poramnych mdlosci bo po prostu caly ranek przesypiam haha;)

A co do badan, to lekarze czesto robia problemy i trzeba sie wyklocac. Ja mam pakiet w prywatnej opiece medycznej i wszystkie badania mam w tym pakiecie. Nie wiem co by bylo, szczegolnie w zeszlym roku po stracie, kiedy byl czas, ze bylam u mojego lekarza na usg raz w tygodniu zeby sprawdzic czy wszystko ok:/ I jeszcze badania hormonow itp.
 
Do góry