reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Co do badan to oto co mi kazal zrobic gin jak bylam na początku ciazy z Zu: morfologia, mocz, cukier, toxo igm i igg, rub igg, odczyn coombsa, p/ciala anty hiv, wr, tsh. (Ze 150zl)

Do tego jak sie nie ma na oficjalnej kartce z lab, grupe krwi (50zl)

Miedzyczasie znowu morfologia, mocz.
Później gbs, glukoza.

Ja zrobilam sobie jeszcze enzymy wątrobowe ok.36tyg.

Teraz pewnie bedzie podobnie. Grupe krwi mam i może hiv mi odpuści.
 
reklama
Dziewczyny mam parę ziołowych przepisów z moich książek, ale nie wiem czy komuś się przydadzą? :-) znalazłam np.na ciążowe zapalenie nerek,mieszanka mlekopedna,ziołowe źródło luteiny, na angine :-)
 
Lilith ja mam problem z zatokami już parę latek byłam u laryngologia i kazał mi plukac. Tyle że ja się faszerowalam lekami na alergię bo lepiej się czułam i nie kochałam tak a ze w ciąży nie wolno to muszę płukac i dzisjaj lepiej Ale doprowadza mnie do szału to kichanie
 
A ja dopiero wstalam [emoji1] od 0:00 spalam jak zabita do teraz [emoji23]


f2w39jcgdz0az452.png
 
Drogie Panie mam pytanie :p Ubzduralam sobie , ze dzisiaj chce miec wizyte. Wstalam i mam watpliwosci . OM 12 lutego czyli mamy 5 tydzien skonczony , leciec na gwalt do lekarza czy poczekac spokojnie do tego6 lub 7 tygodnia zeby juz cos bylo widac? Niepokojacych objawow nie ma zadnych , zero plamien , zero boli , czasami tylko ciagnie wieczorem. Czy moze ze wzgledu na poronienie poprzedniej ciazy isc wczesniej ? zglupialam :/ poprzednia ciaza ktora poronilam od poczatku byla straszna dla organizmu . ciagly bol , plamienia i testy tez wychodzily prawie niewidoczne dopiero beta pokazala ciaze. teraz testy mocne a ja sie czuje swietnie . chcialabym pojsc sprawdzic ale nie chce sie rozczarowac ze jeszcze nic nie ma, tymbardziej ze tutaj za kazda wizyte place jak za zboze :(
 
reklama
Do góry