reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Wiklinka ja byłam w 4 tyg i 2 dni i faktycznie tylko pęcherzyk, a teraz czekam na kolejną wizytę :-) wierzę, że nie będzie już tylko pęcherzyk :-) Myślę, że lepiej zaczekać, bo skoro płacisz jak za zboże a pewnie za tydzień dwa znowu byś musiała iść.z drugiej strony jednak jest obawa. Cokolwiek zdecydujesz daj znać :-)
 
Dziewczyny po jakim czasie od pierwszje wizyty i USG na ktorym byla dzidzia i serduszko wybieracie sie na kolejna wizyte?

f2w3pc0zn8jvy3fc.png
 
Aob uważaj na siebie! A jak synek?

Wiklinka ja bym poczekala do minimum skonczonego 6 tc najlepiej 6,5t.

Venuss jak znasz te metody i uważasz za dobre to dodaj je do wątku. Poprosiłam juz o jego przeczyszczenie by wszystko było przejzyste, zawsze się mogą przydać a jeszcze długa droga przed nami!

Dominika rozumiem..zatoki są okropne.. Ale może jednak spróbuj tej metody z solą? Jest prosta, szybka, można poleżeć i działa.

Gosia i Ty objawów nie masz?

Agulek, no w końcu! Gdzieś się tyle podziewala? Ja idę teraz w skończonym 9tc.ale to moja decyzja. Wcześniej bylam w 6+2.
 
Czekam , pojde w przyszlym tygodniu . W razie czego polece na IP .Mam nadzieje ze pod koniec 6 tygodnia wszystko sie wyjasni :)
 
Lilith czy u Ciebie w 6+2 było już widać zarodek lub coś poza pecherzykiem? Pytam,bo mi teraz wizyta wypada w 6+2 według usg
 
Dzieki Emka
Lilith slędzę forum, jednakże większośc z Was ma już dzieci i tematy schodzą właśnie na Wasze pociechy stąd nie bardzo miałam jak się przyłączyć do rozmow:)
Ja mialam poprzednie badanie 11go i gin chce 24go i zastanawiam sie czy nie poczekac jeszcze.
Miło Was słyszeć !:)
 
reklama
Do góry