reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hejo :)
Wróciłam od lekarza i tak jak się spodziewałam, nie dałą mi skierowania. Była bezczelna i niemiła. Już się nastawiłam, że zrobie badania prywatnie, ale w domu kazali mi iść jeszcze raz w przyszłym tygodniu, ale do innego lekarza. No zobacze jeszcze co zrobić..
 
reklama
Dorotka dziękuję..

Gwiazdeczko ja normalnie spokojna i staram się nie wariowac ale jak tracę to co miałam i dla mnie to norma to panikuje. Od wczoraj wzielam się w garść, zob.jak mi pijdzie.

Przede wszystkim Nessi! Ze do Ivi przepisów zawsze coś brakowało to zrobiłam Twój cudowny przepis. Tzn.maz mi robił..trochę się dziwił ale byłam taka zdesperowana.. Jaka ta sol gorąca była..az skala na termometrze się skończyła, elektryczny i zwariował hihi. Powiem Ci, że długo z tym leżałam i hmm czułam ze peka coś w srodku delikatnie ale nic nie schodzi. Do spania polozylam się z zatkanymi zatokami i myślę, moze musze to dużo razy pid rząd zrobić żeby zadziałało. Jakie było moje zdziwienie w nocy jak wszystko powoli zaczęło splywac! No niesamowite! Z tego wnioskuję, ze lepiej robić to za dnia? Do teraz chodzę, kicham i dalej spkywa ale nie jest zatkane, mogę oddychać!
Bardzo dziękuję za ten przepis!

Ivi, czy ten na grypę mogę podać synowi? On miód od dawna zna ale takich mieszanek nie, co sadzisz? Brak mi czosnku, moj maz dopiero popołudniu przywiezie i zamierzam się tym jeszcze wspomagać.

Dziewczyny, dobrze by było jakby nie komentować tych przepisów bo nie odnajdziemy ich później w gąszczu zapytań i komentarzy. Takie było założenie.. Komentować można tu. Chyba, że Ivi będzie te przepisy podlepiac do swojego posta..


Trzymam kciuki za wizytujace dzis i juz te jutrzejsze. Nessi, trzeba myśleć pozytywnie, tym bardziej ze betka Ci ładnie rosła. Jutro chyba więcej z Was ma wizyty?


U mnie noc koszmarna..jak wy sypiacie? Ja się wierce, usnac nie mogę, budzę się o 6 i klapa.. No i siku! Jakbym browara ciagle wypihala sikam i sikam no kosmos.. Plus bolesne wzdęcia i durne sny..

Dorota no nas, tj ja i syn tez chorzy.. Juz się szykuje na leczenie sposobami dziewczyn. Z mlodym zlapalismy dokładnie to samo.. Juz tak myślę czy nie wtedy na IP..
 
Oluska nie insulina tylko glukoza. Insulina jest ok :-) glukoza raz w normie a raz powyżej a za każdym razem na czczo i z 12 godzinną przerwą od jedzenia . Ft3 i Ft4 miałam też robione w lutym i były ok tsh 2,o2. Cały czas biorę Euthyrox teraz 37,5 dziś po wynikach mam zadzwonić do endokrynologa i zobaczymy wtedy jaka dawka, glukoza kazała się teraz nie przejmować, ale sama nie wiem.Rodzinna mnie do diabetologa wysyła.
 
Ostatnia edycja:
Dorota po 5 minut leżę hehe ale ba pewno bede spać z młodym , wizyta dopiero w piątek , wczoraj próbowałam użyć detektora ale za wczesnie chyba .

Zazdroszczę ze udaje Wam sie poleżeć przy dzieciach :) mój to taka energia ze ho ho :)

No nic idę ugotować makaronik do zupki i potem drzemkę moze uda sie uskutecznić :)
 
Karola a więc jednak nie dała. Tez nie mogła czy co powiedziała? Nie martw się. A gin Ci nie da? Może od niego dostaniesz? Mi co prawda nie chcę dać dopóki nie zobaczymy serduszka, ale każdy lekarz jest inny:-)
 
Ja chodzę prywatnie do gin także on ami nie da. MYślałam, żę rodzinny chociaż część badań mi da na skierowaniu, ale skąd... Była bardzo niemiła. Dowiedziałam się, że jakbym chodziła na NFZ to bym dostała (w zamyśle od gin). No i że im za to nie zapłacą...
 
Lilith u mnie noc też koszmar. Budzę się 3 w nocy 5, 7 i o 8 30 wstaje bo już nie wytrzymuje do tego w nocy katar od zatok kochanie po 10 razy męka.
 
reklama
Dodam jeszcze, że u mnie w okolicy nie znalazłam gina na NFZ, który by nam pomógł. My się 1,5 roku staraliśmy, a lekarze u których byłąm tylko ręce rozkładali. Dopiero obecna Pani dr zajęła się nami bardzo profesjonalnie.
 
Do góry