reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

1378421955_os0hwz_600.jpg
Ta zmora życia nazywa się:
 

Załączniki

  • 1378421955_os0hwz_600.jpg
    1378421955_os0hwz_600.jpg
    71,1 KB · Wyświetleń: 215
reklama
Dzien dobry mamusie :)

Witam nowa mamunie! :biggrin2:
NeSSi Venuss23, zycze Wam duzych kropeczek na monitorze!
Gaga92, ciesze sie ze na wizycie wszystko dobrze, badz pozytywnie nastawiona
LILITH Kochana, nie wkrecaj sobie zadnych kitow bo bedziesz tak panikowala ze glowa mala :) . Ja z Oliwka tylko raz wymiotowalam, a ciaza przebiegala praktycznie ksiazkowo. Nie ukrywam, sama czasem jestem panikara i robie z igly widly.. ale staram sie nad tym panowac bo patrzac z boku to mozna dostrzec jakas psychoze :laugh2:

A u mnie dzis dzien jak co dzien, wszamalam owsianke, przewertowalam Was tu na forum, zaraz ide sie ubrac, mala do przedszkola, ja do pracy i jak wroce musze posprzatac mieszkanie... bedac w tym temacie, moze macie jakis cudowny srodek motywujacy zeby sie za to zabrac, jak tak to prosze! :)
 
Gwiazdka widzę, że nie tylko ja jeszcze pracuje :-) Ja co prawda pewnie mam najbardziej przechlapane, bo po 13 godzin co drugi dzień. Masz zamiar pracować tak długo jak się da czy wyznaczyła sobie jakiś miesiąc. Ja chcę pracować do końca maja :-) Sama nie wiem :-)
 
Dziękuje ślicznie dziewczyny... będzie co ma być :). Ja mam półtoraroczną córeczkę... strasznie chciałam mieć mała różnice wieku. O pierwszą córeczkę staraliśmy się miesiąc a teraz koło 5 miesięcy jak odpuściłam to nagle się udało ( mam nadzieje że się udało ) choć nawet nawet nie chciałam zrobić testu bo byłam pewna codziennie że dostane okres bo tak mnie brzuch bolał :)
 
Venuss23 pracuje do poki dam rade, chciala bym do wrzesnia dociagnac, ale jak bedzie to sie jeszcze okaze :D. Ahh no i do Ciebie sie nie porownuje bo 13h nie wiem czy bym wytrzymala, ja pracuje max 5 h dziennie dla Ciebie naprawde szacun!

Karola_ae u nas podobnie za pierwszym razem bylo tak: maz mi sie oswiadczyl, wmiedzy czasie okazalo sie ze szwagierka jest w ciazy, i ja powiedzialam ze tez chciala bym miec dzidziusia. No i miesiac pozniej miesiaczki juz nie dostalam :). Teraz roznica wieku bedzie juz 4 lata, troszke duzo.. ale szczerze mowiac na ta chwile nie chialam miec dziecka, JA nie chcialam ale przez ostatnie pol roku dostajac co miesiac miesiaczke bylam smutna ze sie nie udalo.. taki fenomen :D. No i w tym miesiacu nadszedl ten dzien..... @ nie ma. Mysle sobie raz na rok sie spoznia, wiec to pewnie ten czas.. luty byl krotszy to tez sie pewnie spozni zaczelam plamic jak na poczatek okresu, do tego bol brzucha, wiec bylam pewna ze i tym razem dostane, akurat teraz w miare sie cieszylam z miesiaczki heh, no i na drugi dzien nie ma nic. Polecialam po test, pozytwny 3-4 tydzien. Poczekalam az maz wroci z pracy zwyzywalam go na szbkiego, i polecialam do wyrka na Allegro ogladac ciuszki dla noworodkow, haaaha.. wariatka :)
 
reklama
Do góry