reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Palula zazdroszczę ze trafiłaś na dobrego gina na NFZ. Ja nie mialam tyle szczęścia i chodzę tylko prywatnie. MOja Pani doktor nie jest tania ale bardzo zaangażowana. Więc dla mnie to różnica czy zapłacę za badania 150 - 200 zl czy będą za darmo.
 
No cóż ja też robiłam Betę, bo kropka brak :-( zobaczymy co będzie 31 :-) a z tymi skierowaniami to coś dziwnego, bo mi też na początku nie chciała dać na tsh, że niby nie może, a mojej teściowej dała. Wiec? Jak to jest?
 
Palula zazdroszczę ze trafiłaś na dobrego gina na NFZ. Ja nie mialam tyle szczęścia i chodzę tylko prywatnie. MOja Pani doktor nie jest tania ale bardzo zaangażowana. Więc dla mnie to różnica czy zapłacę za badania 150 - 200 zl czy będą za darmo.
Rozumiem, ja w pierwszej ciąży do 16tyg też byłam prywatnie. I właśnie tyle zapłaciłam za pierwsze badania.
 
No cóż ja też robiłam Betę, bo kropka brak :-( zobaczymy co będzie 31 :-) a z tymi skierowaniami to coś dziwnego, bo mi też na początku nie chciała dać na tsh, że niby nie może, a mojej teściowej dała. Wiec? Jak to jest?

Oj kochana, to widzę że to samo przeżywamy ...ja mam wizytę jutro. Ale nie chce mi się wierzyć, że przez 5 dni raptem się nagle kropek pojawi. Chcę wierzyć, chcę bardzo .. ale mam tyle obaw.
 
reklama
Do góry