reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

No pewnie, że spróbuj. Nie masz nic do stracenia :-) swoją drogą to Badania powinny być tańsze, ja pamiętam, że czytałam w necie jak robiłam Betę i miała kosztować kolo 20 zł a w laboratorium okazało się, że kosztuje 45
Raz za bete płaciłam 45, a innym razem w państwowym labie bez skierowania 25 :)
 
reklama
O właśnie ja robilam betę właśnie w Diagnostyce i tam płaciłam 45 zł.Takze nie rozumiem jak to jest.Cennik zależny od miejsca czy co?
 
Witam się i ja :) nie dam rady już spać jeszcze chwilę poleze i wstaje
Kurde nie wiem jak się przyzwyczaje do tego wolnego chyba się do biblioteki zapisze :p
 
W diagnostyce zlecają robienie badań obcemu labowi ... muszą mu za to zapłacić i jeszcze zarobić ..(koszty pobrania i transportu krwi) stąd taka wysoka cena. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Hej hej...

Karola witaj :-)

Karola15 tez mialan taki plan i chyba pojde w przyszlym tyg do rodzinnego.. daj znac jak Ci poszlo..

Ja zaraz z mlodym na badania krwi :-\ jak ja tego nie lubie :'( biedaczek sie naplacze... a ja zebym znow tam nie zemdlala...
 
Witam się i ja :) nie dam rady już spać jeszcze chwilę poleze i wstaje
Kurde nie wiem jak się przyzwyczaje do tego wolnego chyba się do biblioteki zapisze :p

Mam ten sam problem :) Fakt, że przy synku mam mniej lenistwa, ale jak jest w przedszkolu to wariuje .. ostatnio mam chyba najczystszą chałupę w okolicy :D
 
Hej! Witam nową mamę.

Dziewczyny ja w pierwszej ciąży też poszłam do lekarze pierwszego kontaktu po skierowanie. Powiedział mi wtedy, że może mi dać tylko na te podstawowe badania jak mocz, morfologia itd. Koniec końców zapłaciłam za badania około 150-160zł zamiast 200 :p w każdym razie na wszystkie nie może dać bo mogą się do niego przyczepić. Tak mi to tłumaczył.

Swoją drogą zastanawiam się nad tym, że skoro bez mrugnięcia okiem lecicie na betę, która tania nie jest, a jeśli lekarz nie każe to jest zbędna, to po co teraz szukacie oszczędności, skoro was stać. Badania chyba są ważniejsze niż beta, która w efekcie przynosi tylko stres. Czy nie jest za niska? Czy dobry przyrost?

Nie zrozumcie mnie źle, ale ja prowadząc ciążę na NFZ mam badania za darmo, i mimo wszystko bety nie robię. Po prostu nie jest mi potrzebna do niczego.
 
reklama
Do góry