reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Witam się porannie. Ja już spać nie mogę. Dzisiaj wybieram się do lekarza rodzinnego wyciagnac skierowanie na badania. Dostałam ich tyle do zrobienia ze kosztowałoby mnie to majątek....
 
Witaj Karola :-) powodzenia życzę w wyciągania skierowania, bo moja rodzinna problemy mi robiła nawet jak miała mi dać skierowanie na tsh i odsylala do endokrynologa :-( gdyby nie znajomości to jeszcze bym czekała na pierwszą wizytę.Mam nadzieję, że Twoja jest normalniejsza :-)
 
No pewnie, że spróbuj. Nie masz nic do stracenia :-) swoją drogą to Badania powinny być tańsze, ja pamiętam, że czytałam w necie jak robiłam Betę i miała kosztować kolo 20 zł a w laboratorium okazało się, że kosztuje 45
 
reklama
Do góry