reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nie mam dziwnego posmaku.

Jesteście wspaniałe, lecę na wątek! Bardzo bardzo dziękuję!
Ja caly czas [emoji51] zjem i za chwile mi wraca, umyje zeby i wraca... Nie wiem czemu tak.. Mam tak od 3 dni [emoji24]


f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Hej dziewczyny... mam nadzieję że mogę się przyłączyć... tydzień temu zrobiłam test dwie grube krechy.... okres spóznia mi się 16 dni. Jutro mam pierwszą wizytę u lekarza.... martwię się czy będzie wszystko dobrze może uda mi się usłyszeć serduszko :cool2::huh:
Cześć Karola_ae! Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte! Koniecznie daj znac! :D


f2w39jcgdz0az452.png
 
dam ale trochę się martwię... jednocześnie tak się zastanawiam czy warto było czekać aż tyle dni mogłam pobiec tak jak w pierwszej ciąży do pierwszego lepszego lekarza a teraz tyle czekałam... no nic mam nadzieję że będzie dobrze:cool2:
 
tez jestem pelna obaw, bo czuje sie jakbym nie byla w ciazy i jeden pecherzyk poronilam ponad rok temu.. Ja w piatek mam zobaczyc serduszko, bo tydzien temu widzialam tylko pecherzyk 5,4cm i cialko zolte ;)

Bedzie dobrze, napewno! Jak nie plamisz, dbasz i sie oszczedzasz to nie ma innej opcji! :D

f2w39jcgdz0az452.png
 
Dziewczyny, fajny pomysl z tym watkiem:)
Jak macie jakies sposoby na rozwolnienie w ciazy to dajcie znac.... dzis caly dzien mnie to meczy, a nigdy nie mialam problemow zoladkowych:/ Staram sie pic duzo sokow ale strasznie to meczace jest i w koncu pomyslalam ze moze moj organizm tak zareagowal na ciaze?:(
 
reklama
Hej dziewczyny:-) Trochę mnie wczoraj wymeczylo te 13 godzin w pracy,a teraz spać nie mogę i pomyślałam, że zajrzę :-)
 
Do góry