reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Beta niby ok.
W środę była 17724.46
A w piątek 22250.86

Jeszcze jedną mam zrobić przed wizytą. Ale czytałam, że nie ma reguły. Przy pustym jaju płodowym też może rosnąć jeszcze normalnie do jakiegoś okresu.
Wczoraj byłam spokojna ... dzisiaj schizuje
Na niestety w poprzedniej ciazy mialam puste jajo i mi beta tez przyrastala... Aczkolwiek ja bylam na przegranej pozycji bo nie mialam nawet cialka zoltego, tylko samiutki pecherzyk, wiec u Ciebie pewnie wszystko bedzie ok, a ciaza jest mlodsza, bo moze gdzies tam sie wolniej rozwijalo wszystko i teraz nadrobi!


f2w39jcgdz0az452.png
 
Zana - ja mam dwójkę z 23 i 24 stycznia, z różnica 4 lat :) łatwość wyprawiania urodzin:D środkowa natomiast jest z 21 lutego :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam wszystkie mamusie :-)

Nessi, mi się wydaje że wszystko będzie dobrze :) ba, wręcz jestem tego pewna :)
Co do klucia w pochwie, też to mam, i mam to też bez ciąży, i zupełnie nie wiem od czego to zależy.

Lilith co do bólu brzuch, mi już trochę przeszło Ale jak znów się pojawia to prócz magnezu 3x1 mam wziąć nospe 3x1.
Jesteśmy prawie na tym samym etapie A wręcz identycznym,, i wczoraj również brałam nospe bo brzuch bolał. A jak u Ciebie z toaletą ? Bo może to też powodować bóle brzucha.

Ivi, żadna siła nie wyciągnęłaby mnie z łóżka i nie wysłała na uczelnie, cieszę się ze mam to za sobą, ale mimo wszystko planuje wrócić, za jakiś czas[emoji14]



Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ja właśnie wróciłam po wielu latach jak ustaliłam co tak na prawdę chce robić;) i chce skonczyc, to ostatni semestr juz :) i mgr będzie w kieszeni :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A co do kwasu foliowego, jak też brałam na początku dawkę 1mg kwasu, a normalnie ma chyba 0.4 mg.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ja właśnie wróciłam po wielu latach jak ustaliłam co tak na prawdę chce robić;) i chce skonczyc, to ostatni semestr juz :) i mgr będzie w kieszeni :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja właśnie na to czekam, aż będę pewna co chce robić bo poprzednie studia przerwalam przez wzgląd ze to chyba nie to, a dwa finanse podnieśli dwukrotnie mi opłatę.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny, co w końcu z tym kwasem foliowym? Brać czy nie brać bo się pogubiłam Wizytę mam dopiero po Świętach , wtedy dopytać ale do tej pory to już nie wiem co robić.
 
Do góry