reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

U nas na szczescie odpukac wieczorami troszke marudzenia chociaz dzisiaj bardzo zainteresowala sie ta spiralka czarno bialo czerwona i bylo znosnie ;)
Jak ok 21 czy chwile po zje to budzi sie ok 3 i później juz rano wiec nie ma dramy.
Koniecznie dziewczyny do lekarza z tymi omdleniami.

Asia moze jakieś kropelki?

Ewa pewnie ja tez bym jechala. Natke zabieram w sumie wszedzie to i w taka podroz mozna, tym bardziej ze nie tak dlugo

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy mlody mi sie nie schynal...:-( polozylam go na jaśku ktory lezal na koldrze i na chwile odeszlam po smoka mlody znalazl sie na koldrze i darcie nie z tej ziemi;-((
 
Ostatnia edycja:
Koalka tak z jaśka na kołdre... mozliwe ze moglo mu sie cos stac z kregoslupem/szyja? druga opcja to te je.ane kolki ale tak jak dzisiaj to sie tylko raz darl
 
Priinceseczka może płakał bo się wkurzył albo przestraszyl....

Ja wyniki cały czas mam idealne ale mój ma wolne to może to ogarne..

Współczuję Wam kolek[emoji20] mam nadzieję że nas to ominie.. a w jakim czasie wasze dzieci dostały kolki? Tzn ile dni/tyg miały?

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Aob-u nas zaczely sie pojawiac kolo 5 tz i z tygodnia na tydzien coraz silniejsze.
Odstawilam BioGaie dzieki temu co napisala Joasia i mam wrazenie ze jest troszke lepie-maly nie ma takiego napadu rano. Delikatnie tylko sie powierci
Uff jakos sie uapokoil ale naprawde sie balam ze coz mu sie stalo.

Wczoraj poprosilismy pierwszych gosci na chrzciny :-)
 
Daje mu espumisan ale to mało co daje. On to jak ma atak to sie drze, aż sie robi cały czerwony. Zwykłe noszenie nic nie daje. Myślę, żeby hustawke FP wyjąć, ale gdzie ją postawic to ja nie mam pojęcia.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Aob- Fajnie, że się odezwalaś.Śmigaj do lekarza. Takie omdlenia muszą mieć jakąś przyczynę.

Joasia - ja tak trochę nie w temacie -
z pytaniem do Ciebie jako specjalistki.
Czy na pierwszą chustę muszę mieć koniecznie taką ze splotem skośno krzyżowym i pasiaka albo gładką?Kupuję pierwszą chustę tkaną bo przekonały mnie na grupie ,że nosidło dla tak małego dziecka nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem . Pasiaki podobno najlepsze na początek bo lepiej się dociąga , a ja chciałabym też żeby chusta była ładna, żebym poczuła do niej to coś ;-) ;) . Jakoś mnie te w paski nie porywają , żakardowe mają piękne wzory -tylko czy podołam nauce na takiej? Które lepsze Lennylamb czy Little Frog? I na koniec lepsza Nowa czy używka? Jedni piszą , że używana bo jest złamana , a inni że na początek może być co najwyżej lekko złamana lub nowa bo jeśli za bardzo to będzie zbyt śliska i ciężko się będzie uczyć.

U nas jednak Bobotic figę daje - mały stękał i poplakiwał cały dzień i pół nocy. W nocy znalazłam na niego sposób - w pozycji na samolot / na moich rękach / tylko tak lekko boczkiem łatwiej mu puścić bączka i się uspokaja.:cool2: Może dziś będzie odsypiaŁ.

Princeseczka - to się strachu najadłaś . Całe szczęście że wszystko dobrze się skończyło.

Milagros. zdrówka. i pamiętaj o piciu w dużych ilościach przy biegunce. ;-) ;)
 
reklama
Pronceska mysle ze bardziej sie wystraszył..

Joasia moja tez tak sie drze cała czerwona i jedzie na jednym wdechu...

Ja daje ten bobotik od 3 dni 3x dziennie ale nie wiem czy pomaga wczoraj było w miarę ok, a w Pt cały dzien właściwie płakała:( moze we wt sąsiedzi przywiozą mi ten sab simplex (to jest w Niemczech bez recepty) a jak nie oni to maz jedzie do Berlina jeszcze przed świetami i moze jemu sie uda.

Ja juz mojej nie rozumiem, ona cyca duzo od tej 16 jak wstanie do 23... i ja mam wrażenie ze o tej 22,23 to cycki juz puste ale jak nacisnę to leci, ale wczoraj np. ona sie rzucała i nie chciala chwycić cycka i ryk...i nie wiem czy brzuch, głód czy niewyspanie... w koncu zasnęła mojemu na rękach i spała od 24 do 5 rano i potem do 8 myślicie czy jakby była głodna by tak spała? Martwi mnie to wkurzenie na cycka chyba ze sie wkurza bo ja odstawiam a ona nie głodna? Ech zrozum tu niemowlaka....
my generalnie śpimy w 5... ja, maz, Basia, Iza i pies;)
Widzę ze moja w ogóle niezbyt lubi na płaskim... woli cos pod głowa, ale poduszeczki do łóżeczka jeszcze nie wyciągnęłam, aczkolwiek ona i tak praktycznie w nim nie śpi tylko na naszej poduszce w łożku:(

Dzisiaj jedziemy piec pierniki do teściowej ;) cały dzien z głowy;P




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry