reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej hej, Skrzat pozdrawiam Poznań.

Dziewczyny jakie chusteczki i jakie środki do mycia sa w Polsce najlepsze ? Takie bezzapachowe i antyalergiczne dla skory wrażliwej . Mała miała wysypkę po oliwce J&J albo po Musteli.
Nie chce wozić z Hiszpanii wiec mama kupi.
Mm nie kupuje sie i was w aptece ??? Moja używa Nan HA i mama mowi ze w aptece nie ma. U nas to tylko w aptekach sprzedają MM.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ewa mleka sa w marketach, rossmanie itp....albo zamow przez internet dokładnie takie jakie chcesz i wyślij do mamy:) u nas apteki bardziej to mleko na recepty. Co do mokrych chusteczek to velvet baby ma dobry skład, ja lubię tez nivea ale jak to mówią każda dupcia inna, większość gatunków dostępna jest w rossmanie.

U nas kurde katar:( Ja od dwóch tygodni trochę gardło a od 4 dni smarkam i niestety pomimo ciągłego mycia rak i nawet dezynfekcji (czego zwolennikiem nie jestem) młoda prycha i charczy:( macie jakas sprawdzona sól miejska? Zastanawiam sie czy iść do pediatry, ale w tej przychodni to jeszcze wiecej syfu. Na 10 jadę na bioderka zapytam o pesiatre ale tam pewnie bedzie czarno od ludzi i chorych dzieci wiec bym sie tam wolała nie zapuszczać, bo bioderka mamy w części dla zdrowych... ech lkatarek odkurzaczowy poszedł w ruch...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat disnemar w granatowym opakowaniu ostatnio polozna mi mowila ze ma lekki strumien

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Ewa J&J jest strasznie uczulający. Ja używam przy G i Zu chusteczki Babydream Calendula z rossmana. Mają super skład.

Uwaga... wczoraj pokonałam kolke - suszarką. Przez jakąś godzinę co jakiś czas ogrzewałam G brzuszek i mi przy tym zasypiał. Jak zaczynał wrzeszczeć to znowu właczałam.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
My jutro idziemy na ważenie ale czuje tez ze u mnie słabo z waga u małej:-(
Daje butle mm na noc a tak dostaje pierś i laktatorem ściągam po karmieniu z dwoch piersi 30ml i to z rana a bo pózniej jest mniej.
Ja używam chusteczek pampersa i dla mnie sa rewelacyjne. Po dady miała pupkę czerwona, po jonsonach maskara dopiero pampers nam podpasowal.
 
Ja używam tych chusteczek co Joasia i są ok[emoji6] zresztą Dady jak dla mnie też super no ale moje dzieci nie są wrażliwe i przyjmują wszystko...

Ewa mama niech za mlekiem zobaczy w rossmanie.. tam też na kartę można dostać niewielki rabat a pewnie któraś z mam tutaj ma już 10% i ci poda[emoji6]

Skrzat a właśnie ile czasu od poprzedniego ważenia? Może w tym tyg nadrobi...

Ja byłam dziś z mała u pediatry bo nadal ropieje jej oczko i mamy skierowanie do okulisty.. wie któraś jak wygląda zabieg odetkania kanalika łzowego?

A bioderka wiecie kiedy mamy na Nfz? Na 14lutego!![emoji33] Ale raczej pójdziemy prywatnie wcześniej...

Dziś zaczęłam zastanawiać się czy starszaka nie wysłać do przedszkola po nowym roku... bo mamy takie tu które przyjmuje od 2rz.. boję się tylko chorób...

Aaa i zrobiłam dziś badania... póki co morfologię pełna, tsh i żelazo... z tym pójdę do lekarza i w sumie wolałabym żeby było cos nie tak bo wiedziałabym dlaczego tak się czuję, dostalabym zalecenia/leki i w koncu przestalabym bać się wychodzić z domu...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
reklama
Do góry