reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziękuje Milagros i Nika rozejrzę siebi rozeznam w monitorach oddechu.

Linka tak masz racje, Delicol- nie mogłam tego sobie przypomnieć. Położna o nim mi wspominała. Bobotic faktycznie od 28 dnia życia.
Super ze u Ciebie poszło z kupa i oby tak dalej
 
reklama
Sorry ze nie na wszystko odp ale zabiegana jestem ostatnio mega ...

Firana ściągaj zaraz po karmieniu , ja dzis zaraz po w ciagu 25 min ściągnęłam prawie 200ml sz mi sie wylewało z butelki stad sie zorientowałam ze cos nie gra.

Milka na pewno sa różnice w piersi ale jesli jedna wyraźnie więcej badz mniej produkuje to odstawiam cześciej do tej xo mniej produkuje a ta co więcej produkuje tylko do poczucia ulgi.

Na delicol uważajcie bo mozna po nim mega ulewac

Linka ile nie mieliście kupy? Jesteście na kp czy mm?

Zamiast czopków polecam tez wlewki meliaxa.

U nas super tez płacz przy gazach i kupkach i tez msm zamiar kupić sab simplex po co ma sie męczyć .


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Hej Mamusie
Dzisiaj jedziemy z Julka do rodziców w odwiedziny. Jutro planuje pierwszy spacer jeśli bedzie słoneczko i nie bedzie padać deszcz. Jutro bedzie miała tydzień i 3 dni, jak wy wychodzilyscie ze swoimi maluchami? po jakim czasie?

Milagros mi miednica wraca do normy, niestety jak pójdę pieszo gdzies dalej niz po mieszkaniu to idzie mi sie cieżko, bolą mnie pachwiny. Będziesz konsultować to z ortopeda?
 
Emka my kp :) dzięki za nazwę tych wlewek pielęgniarka Zuzi mi mówiła ze wlewki najlepsze ;) bo przelecą przez całe jelita , a u nas w aptekach patrze li na mnie jak na głupia jak prosiłam o wlewki dla maluszka ...
Mały nie robi gora 3 dni na dłużej nie pozwalam i robie wszystko co możliwe żeby zrobił chociaż pielęgniarka mówiła ze powinien chociaż raz dziennie robić na piersi żeby nie dopuszczać dłużej i nie wieżyc w cuda ze dziecko może nie robić do 7 dni ...
Jego strasznie boli jak robi serce mi pęka
 
Koalka my jeszcze nie wychodzilismy (Tymon ma ponad 3 tygodnie), ale to raczej kwestia organizacyjna (póki nie kupię chusty bez męża się nigdzie nie rusze). Dziś jeśli będzie ładnie to planujemy iść gdzieś na chwilę.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros mnie jeszcze kości trochę strzelają i biodra bolą, ale to jest nic przy tym co było w ciąży.

G.zarazili czymś w szpitalu. Położne podejrzewają, że przez ten drugi rezonans. Miał wczoraj gorączkę. Dostał antybiotyk i paracetamol [emoji29][emoji17] W takim tempie to on do Mikołaja nie wyjdzie. Dobiło mnie to wczoraj [emoji17][emoji17][emoji17]

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Hej :)

U nas dziś słonko, Młoda ma tydzień i dwa dni i zastanawiam sie czy jej na ogród nie wystawić jakoś koło 14 jak bedzie najcieplej na jakies 10-15 minut - myślicie ze juz mozna?
Koalka widzę ze masz ta sama rozsterke ze spacerkiem/werandowaniem [emoji6]

Linka super ze kupy były:) u nas dziś rano tez moze nie jakaś wielka ale samoistna i żółta :) za to siku nie było;) jak sikała jak najęta to dziś sucho... jak to mówią jak nie urok to sraczka ;)

W ogóle śmieszna noc, tak jak wam pisałam wczoraj właściwie od 12 do 24 mało spała moze łącznie by sie uzbierały z 3h... ale jak zasnęła o północy to do 4 spała potem trochę cycka i jeszcze do 8... rano wstała najadła sie z obu trochę poswidrowala oczyma trochę popatrzyła (łącznie z 2h) i śpi teraz bez ryku puki co...

Mama4/5 jak u Was?

Ivi jak pierś i zapalenie, mija??

Basieńka jak walka? Trzymam kciuki&&&

Milagros ja tez mam wiecej w jednej... ale doradca w szpitalu mi mówiła ze często tak jest, ze dziecko tez ma często jedna ulubiona i tak sie kreci.

Emka Ilość 200 ml Wow, ja po 2h karmieniu dzisiaj udygalam tylko 60ml


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasia trzymaj sie kochana ! Współczuje ze znow cos sie dzieje- oby to było tylko cos mało poważnego i raz dwa antybiotyk zadziałał.

Skrzat jutro u mnie ma byc 11 stopni i słonko wiec chce zaryzykować na 15 minutek. Dzisiaj jadę do rodziców ale na dwór nie wychodzę bo mam garaż podziemny a u rodziców 2 kroki od auta do domu. Chyba mama4 ominęła werandowanie i wyszła od razu na troszkę - i ja tez tak jutro planuje o ile pogoda sie nie zkiepści.
Izunia sama zrobiła kupkę? czy masowałeś brzuszek? U mniebjak widzę ze sie meczy to nóżki do góry podnoszę i masuje brzuszek. Dziś otwieram pieluchę a tam troszeczkę- nóżki do góry podniosłam i fontanna kupki wyleciała zdążyłam pieluchę zakryć :laugh2:
 
Joasiu strasznie mi przykro!! Dużo siły dla Gabrysia i wytrwałości i cierpliwości dla Was !

Ja tez na typowym spacerze jeszcze nie byłam wychodzimy owszem cos załatwiać, ale zeby typowo spacerować to nie bo wieje mi pod blokiem niemiłosiernie i szczerze jak pomyśle ze mam wycierać kolka po tym syfie bo u nas wozek w domu dużo przysługuje sie to az mnie grzeje nawet sie zastanawiam czy nie kulić jakiegos drugiego .. albo jakiegos kosza do domu...
Tez czekam na doradcę od chust wtedy na te krótkie spacery bedzie łatwiej wyskoczyć z dwójka bo mój starszy to uciekinier a jakoś głupio mi go trzymać na smyczy z tym plecakiem ...

Linka a maxie jakis probiotyk ? Zeby go jednak nauczyc robic samemu?

Z tym delicolem ba prawdę uważajcie ja przy pierwszym zaczęłam używać bo tez położna nam polecała
Nie pomógł na dłużej a z dziecka mocno ulegającego zrobiło sie dziecko mega chlustajace wręcz ...

Milka naje sie naje moze potrzebuje bliskości po prostu czasem tak dzieci maja ... bedzie dobrze nie łam sie :)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Emka tak daje lakcid skończy się to przechodzę na dicoflor Zuzia bierze ciągle i siostra mówiła ze dużo lepiej działa zobaczymy ...

Siostra ma dużo wypróbowanych leków jeśli chodzi o problemy z kupkami ale wszystko od 6 miesiąca , do 6 miesięcy dawała dicoflor i właśnie wlewki małej robiła pielęgniarka

Joasia tak już jest w szpitalach ze dziecko zawsze coś złapie , trzymam kciuki musi być dobrze :* dopiero dziś doczytałam co was spodkalo , łzy mi pociekly brak słów ze takie zeczy się jeszcze zdążają ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry