reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Koala dziekuje za info
Skrzat..... I właśnie ja mam to samo..... Chyba to moja wina bo podalam raz,dwa to mm... Ale Bartuś tez dostaje spazmy!!! Ryczy, trzepie główka, szuka cyca..... Rozumiem Cię, ale nie wiem jak Ci pomoc
 
reklama
Kejti próbowałam smoka i narazie mała go nie przyjmuje. Nawet pokapałam go mleczkiem i tak nie przeszło- wypluwa.

Zapytam Was z innej beczki- nie wiem jak to opisać ale czy wasze dzieci tez tak przez sen świszczą? Moja Mała łapie takie wdechy jakby sie dławiła i pózniej troszkę obraca główka i zakaszle i zaczyna normalnie oddychać. Czasami takie akcje zdarzają sie kilkakrotnie w nocy, pytałam położnej to stwierdziła ze u tygodniowego dziecka jeszcze wszystko jest takie wiotkie i czasami tak sie zdarzają takie oddechy. Bardzo mnie to stresuje jak słyszę to lecę do Małej i boje sie ze cos sie dzieje.
 
Dziewczyny moje dziecko tez zjadło juz trzy buteleczki Enfamilu bo akurat nie było mnie w domu w porze karmienia. I mimo to nie wybrzydza, wiec raczej w tym nie upatrywałabym problemu. W dzien je i zasypia a w nocy troche kweka i czasami na zaśnięcie trzeba czekać z godzine. Smok załatwia sprawe ze nie ma płaczu , ale i tak musze czekać az uśnie i mu go wyjąc, bo ze smokiem juz dwa razy włączył mi sie monitor oddechu i sie zestresowałam.

Basieńka dołóż starań zeby regularnie pracować laktatorem moze sie rozkręci. Ja z kazdym dniem miałam wiecej.
Dziewczyny ja bym dawała swoje mleko i jesli uważacie ze sie dzieciatko nie najada bo płacze to mozna spróbować dokarmić mm, ale dopiero po swoim mleku.

Koalka a to na pewno oddech? Mojemu tak z noska świszcze

Linka z tymi windii to niestety drogie to jest i niby jest napisane, ze do jednorazowego użytku. Ale ja dokładnie myłam, patrzyłam i używałam ponownie. Dupcia nie jest środowiskiem sterylnym wiec zakupiłam jedno opakowanie i spokojnie mi starczyło.

Emalka nie ma jak w domciu, super ze wychodzicie!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No wiec powiem Wam ze chyba jednak u nas to nie kwestia głodu.
Dzisiejszy dzien mi zaczyna to pokazywać i jeszcze rozmowa z przyjaciółka która rodziła w czerwcu...

Iza dzisiaj od 12 generlanie nie śpi, 2 drzemki po 30 minut i moze 2 po 10-15 a tak to jęki i ryk. Chociażby teraz zjadła niecała godzinę temu prawie 50 ml mm i pospala 30 minut i ryk ze do cyca. ( wcześniej co pisałam ze zjadła 30 ml mm i zasnęła to sie obudziła po 10 wiec w sumie nie zasnęła) :( kumpela ta moja mówi ze mieli to samo i to były kołki:( ze jedzenie łagodziło jakby ból przez chwile:( dlatego ciagle cyc i łaknienie, nie jest jak dla mnie możliwe żeby ona była wciąż głodna po takiej dawcę jedzenia. Kupkę mi zrobiła bez herbatki dziś, ale zielona... odstawiam nabiał i zobaczymy za 2 dni czy cos sie poprawi, bo inny alergen mi nie przychodzi... chyba ze bedzie to nie związane z jedzeniem ale sporobuje będę chociaż wiedziała... moze Basia u ciebie jest tak samo???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzecik..... Być może. Tylko ja laktatorem ściągam 2o ml max!!!! Wssyscy wokół i gadają ze nie mam pokarmu albo jet malo treściwy i .... Choc Wiem ze to bzdura ....to juz powoi zaczynam w to wierzyć
 
Basieńka ja przy mojej Basi tez tylko tyle ściągałam... ale była to kwestia tej wkładki silikonowej o której pisałam jak sobie pomysle ile sie wtedy namęczyłam a teraz w szpitalu tez nic nie ściągnęłam a przyszła ta doradca zdjęła ten silikon i poleciało... wiec wiesz.... głowa do góry tylko to nam pozostaje, aczkolwiek mi łzy same ciekną, mój maz tez zirytowany a Basia przerażona rycząca siostra ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika zamówiłam dwa op . Właśnie wyczytałam ze dużo osób wyparza , wiadomo ze napiszą ze do jednorazowego użytku żeby zakupić kolejne ;) dziś zrobiliśmy kupkę po czopku :)

Skrzat ja bym nie bagtelizowala zielonej kupy , z drugim synem po zielonej kupie byliśmy u gastroendokrynyloga
 
Skrzat zawsze słyszałam ze kołki to raczej w godzinach poznopopoludniowych i wieczornych. A moze po prostu maleńką brzuszek boli? Moze wlasnie czegos nie toleruje co jesz? W szpitalu jak jakies dzieciatko w ciagu dnia postękiwalo na oddziale to polozna odrazu mowila, ze to coś nie takiego się zjadło. Ja jak zjadłam raz spagetti to odrazu stęki i kupa zielona. Teraz juz wiem ze pomidorów nie moge, bo mojemu dziecku nie służą. Ale na szczescie czekolada jest mu obojętna [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagoros dzięki :-)

Joasia u nas też uczulały żeby zmienić pieluche przed karmieniem a w trakcie kupa się nie przejmować.

Keejti ja smoczka daje, chociaż nie zawsze mały chce. Wolałby być ciągle na rękach, przy cycku ale tak się nie da :p

Skrzat a ile Basia ma? My wczoraj mieliśmy taki ciężki dzień, właśnie albo karmienie albo noszenie jak nie to płacz i też starszak się juz złościl że mu mało uwagi poświęcam, chociaż normalnie jest bardzo wyrozumialy jeśli chodzi o "dzidzi".

Emalkadream super ze jednak dziś Was wypuścili :-)

Koalka nie wiem czy o tym mówisz, ale Tymon ma swiszczacy oddech jak mleko źle poleci i do nosa wpłynie.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry