reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nika u mnie jak mały miał takie wodniste kupki około 12 godz to na sor pojechałam następnego dnia o 8 rano to mnie tam baby mało nie zjadły że dopiero teraz przyjeżdżam .. że dziecko mogło się odwodnić itd .. od nich pojechałam do szpitala to machnely ręką że z pierdolami przyjeżdżam ..

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
reklama
Hej.
Króciutko bo w weekend cierpię na chroniczny brak czasu.
Co do kupek to Krzyś robi też wodniste i jest ich bardzo dużo- bywa, że powyżej 10 na dobę, praktycznie po każdym KP, a w zasadzie to w trakcie;-) ;)
Położna tak jak już pisałam przychodzi i bardzo dobrze bo to fajna, sympatyczna i pomocna kobieta. W środę ma być po raz drugi i później jeszcze 2 wizyty.
Jeśli chodzi o spacerki to zaczęliśmy jak Mały miał 10 dni i od tej pory spacerujemy codziennie po 1,5-2 godz( werandowania nie było). Dziś zaliczyliśmy pierwszy spacer w komplecie( ze starszakami) i przy okazji wypad na gofry i o dziwo wszyscy byli grzeczni, a największym problemem było to, że każdy koniecznie jako pierwszy chciał prowadzić wózeczek;-) ;)

Joasia- przykro mi, że Gabryś się rozchorował. Spróbuj nie myśleć o najgorszym. Wydaje mi się, że gdyby tak jak piszesz to była sepsa to ktoś na pewno by Cię poinformował.Mocno trzymam kciuki za Twojego dzielnego synka.
 
Ostatnia edycja:
Rafał byl popytać, ale naszego lekarza przez weekend nie było, a dyżurny to dyżurny.
Ja jak go zobaczyłam z kroplówką w głowie to zasmarkałam 2 fartuchy zanim sie uspokoiłam i weszłam na sale. Przerasta mnie juz to wszystko.
Na pewno jakaś infekcja bakteryjna. Nic więcej nie wiadomo. Nie wiedzą jaka bakteria. Wczoraj pobrali krew na posiew.
A na sali obok jeden ze wcześniaków w inkubatorze ma sepse i zapalenie opon. A inny już dzis też gorączka i podwyższone tętno tak jak mój wczoraj.
Już miałam nadzieje, że niedługo wyjdzie, a tu wszystko w drugą stronę.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Joasia ... dużo siły Ci życze :( JEsteś mega dzielna...!!! Z synkiem będzie napewno wszystko dobrze!!!!!!!!!! Musisz w to wierzyć!

Skrzat.. wydaje mi się ze jest trochę lepiej. Dalej podaje mm - ale rzadko. Zawsze najpierw pierś - potem ewentualnie mm.
Milagros .. powiem Ci ze miałam przez 3 dni też okropne bóle biodra. Nie wiem z czegoo wynikały, ale nie mogłam spać, chodzić też mi było ciężko. Mineło- jak mąż troche zaczał nosić młodego... tak jakby organizm troche wypoczał.

Dziewczyny jak wyglądają dni Waszych maluchów? Moj synuś spał dużo na początku... a teraz ma z tym problem. W zasadzie od 8 do 19 - przespał się może góra 2 h- z przerwami....
Teraz go położyłam , ale widzę że znowu nózki podkula :(.. Najgorsze że dzis niedziela :( Wszystkie apteki zamkniete...
 
Hej[emoji6]

Joasia, mocno kibicuje twojemu synkowi. Wierzę że wszystko się uspokoi i nie okaże się to niczym groźnym. Dużo zdrowia dla Gabrysia i siły dla ciebie i męża.

Ewa, ja jeszcze w dwupaku. Nie udzielam się bo wy już macie maleństwa przy sobie i źle mi z tym że ja ciągle czekam.

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
O październikowych chyba zapomnieli bo nadal na liście[emoji14], a co do uroków ciąży .. zauważyła któraś z was u siebie ,że już coś się dzieje .. wypadają włosy , gorszy stan zębów , czy to jeszcze za wcześnie na takie atrakcje ?

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
dziewczyny przestraszyłam sie bo u nas sa wlasnie bardzo wodniste kupki, często robi kilka w ciagu dnia, nie wiem czy powinnam sie martwić...

Karola i ty doczekasz sie swojego synka ale wiem co czujesz bo tez myślałam ze bede tu pierwsza rodzic a prawie jako jedna z ostatnich. Tylko ze większość mamuś miało terminy na koniec października lub początek listopada a niektóre końcowe listopadowki sa na grudniowkach.

U mnie tez przychodzi położna- była narazie raz i ma byc w czwartek. Przyjemna babka, pomogła mi wybrać przychodnie blisko domu, pogadała, pooglądałam mała i poszła . U nas pępek wlasnie odpadł wczoraj przy kąpieli ale taki ślimaczący dalej jest nie wiem jak teraz pielęgnować jak juz odpadł czy dalej osuszać czy nie...
 
reklama
Do góry