reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny po cc jak reagowaly Wasze jelita?U nas 3 doba i bardzo mi jeździ po jelicie. To normalne?

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
reklama
dziewczyny z tym niemoczeniem szczepionki powiedziała mi pediatra w szpitalu która szczepiła Julkę. Robiła to na sali przy mnie w rączkę i mowila zeby starać sie nie moczyć tego miejsca. W takim razie moze cos sie kobiecie pokręciło albo ma jakaś swoją teorie.
Kejti masz racje, szkoda wylewać mleko lepiej mrozić ale ile takie mrożone mleko moze byc w zamrażarce? Teraz nie bede i tak jej podawać z butelki bo sie boje ze wtedy zgubi odruch ssania piersi, moze dopiero po 3 miesiącu.
U mnie po SN "dwójka" przyszła w 4 dobie jak juz dostałam czopki- nie użyłam ich ale chyba "postraszyły" mnie w szufladzie i samo poszło. Bałam sie bo jestem bardzo rozciachana ale jakoś poszło gładko.

Joasia trzymam kciuki za Gabrysia, oby cześciej pozwalali ci go trzymać w ramionach.

Dzisiaj laktator szlag mi trafił, połamała mi sie plastikowa cześć i wchodzi powietrze przez to nie moze zaciągnąć sie sutek. Siedzę z miseczka i ściągam prawego bo czuje aż guzy mam chyba pozapychane kanaliki -masuje i jakoś ściągam ręcznie.
 
Dziś wymordowałam Gabrysia okropnie. Nie dałam go nakarmić o 15 tylko uparłam się na cyca. Wydaje mi się, że co miał zjeść to zjadł, bo po godzinie cyckania uwalił kupe o 16:30, pouśmiechał się i zasnął na tym cycu. No chyba jakby nie zjadł to by i kupy nie było co?
Potem mu sie jeszcze zdrowo odbiło.
W ogóle oni mówią, że ma po butelce silny odruch wymiotny. Ja sie nie dziwie. Nie podoba mi sie ta ich butelka - smoczek jakis długi i na 3 dziurki. Następnym razem wezme Avent natural 0+ i zobacze czy lepiej mu z niej nie będzie.

A tak poza tym to ogólnie kojarze już do jakiego bobasa kto przychodzi. I dzis pomyslalam sobie, że "do tej dziewczynki nikt nie przychodzi", a tu szok. Przyszli.
Wyjęli malutką z tej kuwety, mamuśka narobila sobie milion fotek, po czym odłożyli ją i poszli. Miałam ochote ją złapać za blond kudły i jej wlać. Przyszła wypacykowana narobić sobie lajków na fb albo insta, bo dziś dzień wcześniaka. Zapomniałam zobaczyć nazwisko, bo zaraz bym ją znalazła w sieci. Mowie do R., że grunt, że kosiniakowe albo 500+ jest. Wszyscy jak tam siedzieliśmy bylismy zbulwersowani. Biedna malutka [emoji29] i jedna z nielicznych tam, która jest na mm.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Koalka mozesz jeszcze cieple oklady w miedzyczasie robic. Ja mialam grzejnik na full i pieluchy tetrowe grzalam i przykladam jednkczesniej sciagajac. Najleiej byloby gdyby byly prasowane ale jak to mowia z braku laku to i kit dobry u mnie takie grzanie na grzejniku sie sprawdzilo.

Emalka-sprobuj z czopkiem. Mi strasznie jezdzilo w szpitalu w drugiej dobie cc. Wrecz mi tam warczalo jakby duzo powietrza gdzies tam bylo. Okropne to bylo i glosne...a na dwojke tez bardzo dlugo czekalam. Do tej pory mam z nimi problem :×
 
No właśnie moje jelito bardzo głośno się zachowuje. Jakby na biegunkę wręcz [emoji6]

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Maleducada, trzymam w takim razie mocno kciuki za synka, żeby wszystko było dobrze.
Wiem, co znaczą częste wizyty, ile to stresu, my już na stałe też mamy rehabilitację różnego rodzaju i cały czas wizyty kontrolne ze starszą córą, mam nadzieję, że u Was będzie ok i los Wam tego oszczędzi.
Widzę, że też masz teraz 2 maluszki w domu, jak sobie radzisz?

Priinceseczka, spirytus w aptece.
Emalka, mi po jelitach jeździło nawet po pierwszej dwójce...a była ona dopiero tydzień po cc. Za to teraz nie mam z tym problemów.

Koalka, może chodziło o pierwszą dobę, żeby nie moczyć? Ja moczyłam i starszej i teraz.

Joasia, super, że udało się trochę nakarmić Gabrysia, czyli sonda poszła w niepamięć? A co za smoczki tam mają, nie takie jednorazowe nutricii?
 
Może to te pierwsze kleiki tak na mnie działają. Bo przed cc ze stresu byłam z 10razy na 2 to było lepsze niż lewatywa.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Milia niestety sonda musi zostać, bo on z butelki nie zje. A smoczki mają madela, ale to do takich malutkich buteleczek.
Bede codziennie walczyć o to nasze kp, lub przynajmniej o butelke, byle sie tej sondy pozbyć.

U mnie w szpitalu jak na trzeci dzień nie było "dwójki" to od razu czopek dają.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Na dobranoc:
FB_IMG_1479416569196.jpg


8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 

Załączniki

  • FB_IMG_1479416569196.jpg
    FB_IMG_1479416569196.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 407
Do góry