reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

6/7 tydzień jestem ale bardzij 6 . Wystraszyłam się bo dziewczyny mówiły coś o porówaniu mojej stare bety sprzed 2 tygodni ... ale chyba takich starych wyników się nie porównuje nie ?
Mi ginka tą starą bete kazała wywalić
 
reklama
Porównać go możesz do bety za 48,72 lub 76 h :)

Czy np. jak zrobię w poniedziałek drugą to będzie ok ? Tak myślę, gdyż:
dla bety poniżej 1200 mIU/ml czas ten wynosi 31-72h, dla bet pomiędzy 1200 a 6000 czas ten wynosi ok. 72-96h, a dla wartości powyżej 6000 to może wynieść nawet ponad 96h (4 dni!).
 
Dziewczyny &&& za wizyty! :-*

O i wlasnie noze q tym osobnym watku co Gosia zalozyla to juz mozemy pisac relacje z wizyt bo tu sie gubia:-) a Gosia.moze tam na poczatku bedziesz pisac kyo kiedt na wizyty? :-)

Ivi ja tylko czekam az zgaga sie pojawi, ale to tez jak brzuszek urosnie.. renni zawsze mam w torebce :p

Lilith to dopiero mialas stres w ciazy z synkiem :-\ i w sumie dobrze, ze ta sama gin Cie prowadzi, bo juz wie co i jak:-)

Nessi beta wydaje sie dobra, ale wazny jest przyrost.. a czy porownuje sie tak odlegle wyniki to nie wiem, ale.watpie... jakby co to sa kalkulatory przyrostu bety na necie i tam wpisujesz date, a to policzy co ile sni podwaja sie beta.. tylko to musisz sie zastanowic, bo wynik moze nie byc wiarygodny, a jednak stres bedzie..
 
Nessi - w sumie przy takiej becie to chyba bym odpuściła już powtarzanie :D poczekaj spokojnie na wizytę :) wszystko będzie dobrze przecież :)

Ja wyspana.. położyłam dizewczyny, mlody tym razem Star Wars cz. 1 a ja drzemka.. ale nie 15 min jak normalnie tylko spałam ponad godzinę!! (to się nie zdarza raczej w ciągu dnia ;) )

Czy są tu mamusie zainteresowane i doświadczone w tzw zdrowym odżywianiu? szukam inspiracji, przepisów itd.. i myślałam o oddzielnym wątku jesli by się nas kilka zebrało :)
 
reklama
Do góry