reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Agulek - o super! to będziesz kopalnią wiedzy.. bo ja ograniczam mięso z powodów zdrowotnych. Ograniczam też nabiał (głównie mleko), z mąką pszenną mi nie wychodzi bo za bardzo lubię chałkę i bułeczki maślane :D Ale staram się wszystko sama robić, nie kupować w ogóle pieczywa. No i zakochałam się w smoothies ;) pewnie dla wielu z was żadna nowość, a ja codziennie sobie robie "zielone napoje" ostatnio :)\

A ktoś się bawi w robótki - szydełko, druty lub szycie na maszynie?

Nessi - piszę Ci po sobie, bo wiem że dl amnie każde porównywanie wyników to mega stres był.. czy dobrze rośnie, czy właściwie... a to nie ma sensu :) bądź spokojna i cieszę się każdą chwilą :)
 
Kurcze czytam i czytam tyle napisalyscie ;-)

Mama czwórki witaj i podziwiam cię za 5 dziecka ja czekam na 4 i napewno koniec Z produkcją ;-), u mnie będzie teraz 4 cc i jak widać nr Twoim przykładzie że można mieć więcej ;-).

Agulek 3 mam kciuki za wizytę.

Emka to doświadczasz tego co ja zaapaaachy ;-)

Nessi kciuki za betę.

Lilith miałaś odpoczywać a nie sprzątać cały dom, ja 3 cc dokładnie w tym samym miejscu ;-)
 
ivi <3 dziękuję ... masz 100 % racji ...
ja szydełkuję :) na drutach tylko podstawy ... tyle ile umiała moja mama :)
Teraz szyję kota dla mojego Michała i Pana Jezusa w czerni i beżu ... wymiar A4
 
Ivi ja raczej lubie te mniej zdrowe rzeczy, ale miesa praktycznie nie jem, bo nie lubie.. jestem do tego antytalenciem w gotowaniu, wiec jak macie latwe przepisy na cos dobrego i zdrowego to chetnie wyprobuje :-D
 
ooo ja szydełkuję (głównie dla dzieciaków - czapki itd), szyję (też dla dzieciaków - proste bluzy, legginsy, czapki+chusty itd) i ostatnio się na druty przerzuciłam... chociaż zawsze zarzekałam się że nie będę robić na drutach bo wolę szydełko heh ;) kobieta zmienną jest
 
Wybacz słabą jakość :)
WP_20160311_001.jpg
WP_20160311_002.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160311_001.jpg
    WP_20160311_001.jpg
    440 KB · Wyświetleń: 205
  • WP_20160311_002.jpg
    WP_20160311_002.jpg
    391,6 KB · Wyświetleń: 206
Nie robie, bo czasu brak :) chyba, że pójdę na zwolnienie to wtedy mogę poszaleć :D
Dałabym radę, kwestia wyliczenia proporcji ...
 
reklama
Agulek i co te kobiety w ciąży są ciągane do sądu ?? Czy jak to wygląda?? Ja lubię jesc zdrowe rzeczy ale też czasem nie stronię od rzeczy niezdrowych, np uwielbiam cola cole której teraz w ciąży bardzo mi brakuje.

To widzę ze wy tu utalentowane jesteście, ja nie potrafię a ni szyć ani wyszywac. Jestem typowa osoba która jakoś sobie radzi ale bez wyraźnych preferencji, po prostu z wszystkiego jestem nijaka hehe. Ale za to mój syn odziedziczyl po dziadkach talent muzyczny i pięknie śpiewa, chciałam go już teraz zapisać do szkoły muzycznej ale może jeszcze rok poczekam.

Mój mąż by umarł na diecie bezmiesnej wiec u mnie to i tak nie przejdzie. Ale chętnie poczytam wasze przepisy i pomysły kulinarne.

Mój młody siedzi i układa klocki lego wiec tez trochę spokoju.

Czekam na męża, jutro mamy mały remont w domu wiec musimy trochę ogarnąć i przygotować nasze małe mieszkanko.

A ja chyba do mamy pojde z niko.
 
Do góry