reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Cześć.
Mam na imię Natalia i mieszkam w Warszawie. Jestem tu nowa. Spodziewam się córeczki Izabelli.
Zarejestrowałam się na forum, ponieważ szukam kontaktu z innymi mamami. Niedawno mój narzeczony wyrzucił mnie z domu i zostawił. Mam nadzieję, że uda mi się tu znaleźć trochę wsparcia i odskocznię od codziennych problemów. Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj Natalia. Przykra sytuacja z narzeczonym. Niestety nie odosobniona. [emoji34] na kiedy termin? Pozdrawiam z Warszawy [emoji5]

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Hej,
Co do rozstępów to ja niestety mam po Basi, teraz juz sa prawie białe ale zastanawiam sie czy wyjdą kolejne:( aczkolwiek juz nie wiem gdzie? No nic takie uroki. Hemoroidy mi sie przy Basi zdążyły to używałam maść i było ok potem ustąpiły. Włosy tez mi wlasnie trochę lecą co mnie martwi, bo po porodzie lecą jeszcze bardziej:/ ja polecam szampon z Vichy mi zawsze pomagał :)

Ja sie budzę ostatnio około 4/5 i potem jakaś godzinę nie mogę spać, bez sensu, za chwile Basia rusza do szkoły, wiec i tak bedzie trzeba wstawać przed 8 ale na szczęście nie ja ja będę woziła [emoji28] mi pozostanie odbieranie o ile lekarz pozwoli, a jak nie bedzie trzeba zorganizować dyżury sasiedzkie[emoji848][emoji3] na szczęście Basia ma tu dwie koleżankami w domach obok, jedna w 3 klasie, druga w 2 plan im sie w kilka dni pokrywa wiec powinnismy ogarnąć w razie mojego uziemienia teraz i po porodzie zanim będziemy mogli spacerować.
Dzisiaj do mnie przyjaciółka przychodzi i będziemy piec ciasto śliwkowe, ja nadzór zdalny co by sie nie przemęczać mi powiedziała [emoji38][emoji3] he he kiedy będę sie mogła uaktywnić[emoji29]
Wrócił mój pies po 1,5 miesięcznych wakacjach, wiec o 6 miałam nalot w łożku lizania [emoji39] w ogóle wreszcie cos sie kręci, wącha, dom żyje :p Basia tez wróciła od dziadków wiec pełna chata [emoji4] mieliśmy dzisiaj niezły czworokąt w łożku [emoji16]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nehellenia-witamy i zapraszamy do aktywnego udzielania sie u nas :-)
A narzeczony to kowal d*pka i tyle. Szkoda naerwoch na takiego palanta co dziecko potrafi zrobic a nie potrafi wziac odpowiedzialnosci.
Ja tez mam termin z ostatniej miesiaczki na 2 listopada ale z usg na wiele wczesniej. Zobaczymy jak to sie wyklaruje:-)

Em Ka a mozesz polecic jakis konkretny kolegan? Na allegro czy w aptece go najlepiej kupic?

Skrzat czyli masz pamiatke po coreczce na ciele :-) ja jak je zobaczylam to sie poplakalam i pobieglam do meza z tekstem "zobacz jaki mam brzuch". On myslal ze chodzi mi o to ze duzy i mowi "no przeciez w ciazy jestes to chcialabys bez brzucha chodzi?" A ja taka zaplakana ledwo co wydusilam ze rozstepy mi wyszly.
 
Witaj Nehellenia [emoji5] z tego co kojarzę, to był to czarny charakter [emoji6]

MartiniM no mój gin jest za tym żeby się samo zaczęło, a potem zobaczymy jak się akcja potoczy, tyle, że mi zaznaczył, że stawiam się w szpitalu tym razem najpóźniej w dniu terminu i jak nic się nie będzie działo to ciach, chyba, że się bardzo uprę i będę chciała poczekać, choć też jest duże prawdopodobieństwo, że zakończy się jak ostatnio - namęcze sie, a i tak mnie potną. No, ale powiedział, że sama cesarka jako operacja jest łatwiejsza technicznie do wykonania jak sie zacznie samo.
No boje się trochę, bo Zu siedziała w brzuchu prawie 42 tygodnie, a ja nie wyobrażam sobie cc na zimno a z drugiej strony nasza porodówka i sale przedporodowe to jak z horroru wyjęte, więc przebywać tam to nic fajnego. Za to jakbym poszła do prywatnego szpitala to na bank nie będzie czekania, tylko od razu pod nóż, ale tam opieka i warunki super.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Nehellenia-witamy i zapraszamy do aktywnego udzielania sie u nas :-)
A narzeczony to kowal d*pka i tyle. Szkoda naerwoch na takiego palanta co dziecko potrafi zrobic a nie potrafi wziac odpowiedzialnosci.
Ja tez mam termin z ostatniej miesiaczki na 2 listopada ale z usg na wiele wczesniej. Zobaczymy jak to sie wyklaruje:-)

Em Ka a mozesz polecic jakis konkretny kolegan? Na allegro czy w aptece go najlepiej kupic?

Skrzat czyli masz pamiatke po coreczce na ciele :-) ja jak je zobaczylam to sie poplakalam i pobieglam do meza z tekstem "zobacz jaki mam brzuch". On myslal ze chodzi mi o to ze duzy i mowi "no przeciez w ciazy jestes to chcialabys bez brzucha chodzi?" A ja taka zaplakana ledwo co wydusilam ze rozstepy mi wyszly.

Dziękuję za powitanie :)
Ja tylko wiem, że 2 listopada wynika z miesiączki, ale nie wiem jak z usg. Nie wiedziałam, że może być większa różnica. 6 września będę miała kolejną wizytę więc na pewno się spytam. USG bardziej wiarygodne?
 
Nehellenia-nie wiem czy bardziej wiarogodne chyba nie, bo jednak co natura, to natura. Usg podaje termin tylko i wylacznie na podstawie pomiarow dzidzi i norm. Moj brzuszkowy lokator jest duzy i tak z usg wychodzi mi termin na 8 pazdziernika o_O
 
reklama
Najczęściej termin z usg bierze się jesli różnice są na początku ciąży, więc pewnie Wam sie pokrywa, dlatego lekarz nic nie mówił. Na tym etapie termin z usg nie jest juz jakiś wiążący, bo dzieci różnie rosną.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Do góry