reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros jesli to kwestia 2-3 dni to macierzyński jesli miesiąca czy dwoch to informujesz zakład pracy oni ci dają dokumenty do wypełnienia przez lekarza i wtedy z tym to ZUS i oni Podejmjja decyzje czy Ci przyznają xzy nie . Ja tak miałam w poprzedniej ciazy , no byłam na L4 Najpierw ciążowym , porem poroniłam , i miałam zwolnienie i jak zaszłam w kolejna ciaze to lekarz zamiast wypisać mi normalne jak fo prosiłam albo od kolejnego dnia abym mogła wziąć 1dz uz, bo wtedy czas liczy sie na nowo - dał mi ciągłość i tym sposobem musiałam potem załatwiać to świadczenie .

Oj jak pomyśle o tym ze bedzie co raz trudniej zadbać o to to az strach ... W zeszłej ciazy raz czy dwa szczególnie przed porodem pamietam
Angażowałam meza w sensie przed pójściem do szpitala bo na miejscu juz miałam to w nosie .




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Witam dziewczyny :)

No my po weekendzie byliśmy w nowym targu , zwiedziliśmy zamek w Niedzicy, byliśmy tez ja zaporze ;) wczaraj byliśmy w rabkolandzie dzieciaki zachwycone , ja też mimo że cały dzień na nogach...
 
Hej.
Jestem mega happy, bo jesteśmy po porannej,kontrolnej wizycie u pediatry i astma u córki została wykluczona. Jest to kaszel alergiczny ale nie astmatyczny. Yupi!:happy::happy::happy:

Linka szalejecie z wyjazdami... i dobrze niech dzieciaki mają fajne wspomnienia z wakacji.

Co do biegania do toalety, to mam ten sam problem. W nocy co prawda nie wstaję więcej niż raz ale to bardziej z lenistwa niż dlatego, że mi się nie chce. Ogólnie mam z tym problem, bo w ciąży mam obsesję i boję się korzystać w miejscach publicznych, i co mi się zachce to muszę albo trzymać albo do domu jechać:laugh2:
Maluch chyba szybko rośnie bo brzuchol mi wywaliło jak nie wiem. Długo nie było widać, bo ja z tych okrągłych, a teraz tak mnie wydęło, że wyglądam na 8 miesiąc;-) ;)
Miłego dnia i pozdrowionka dla brzusiów
 
Mama4 ale super że to nie astma :) córka pewnie przeszczesliwa , że sport nie pójdzie na bok :)
Linka widziałam ten most czy co to było ,co na kostce niby woda :D świetne too :D , z mężem już lepiej, uspokoił sie ?jeśli można wiedzieć..
Z lataniem do łazienki na Siku to jeszcze nie mam problemu ale kurcze zaparcia ..śliwki wcinam i też jakoś słabo..
A telewizji nie ogladalam już od miesiąca nic a nic[emoji23] tylko go słyszę przez sciane[emoji14]
A ja dzisiaj na ta wizytę ..oby było wszystko ok..


jestem w 27 tyg ciąży
 
Linka fajnie ze dobrze jeszcze.sie czujesz bo dzieci korzystaja :-)

Mama czworki super wiadomosci z rana od poczatku tygodnia :-)

Iza bedzie dobrze :-*

Ja juz spaceruje z mlodym do babci na kawke idziemy :-) i znow u nas cieplutko;-)

Mama czworki mi.tez szybko teraz brzuch rosnie :-)
 
Iza to ogromna zapora wodna , jacyś artyści to malowali w trojwymiarze ;) normalnie tego nie widać a stanie się w odpowiednim miejscu zrobi zdiecie i efekt fajny :)
 
Ostatnia edycja:
Mama4 super że chorobsko wykluczone.
Iza za wizytke kviuki i daj znac po.
Karosznurek. Oczywiście walcz o wszystko co Ci się należy. Bądź silna nie daruj dziadowi!!! Moja koleżanka uniosla się honorem, moze byla za slaba na walkę, a teraz żałuje. Przyszłość i dobro dziecka najważniejsze!!!

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karosznurek walcz o co się da. Tym bardziej że ojciec się nie interesuje ani Tobą ani dzieckiem. On nie ma skrupułów to Ty też nie miej. Tym bardziej że adwokat daje spore szanse. Zbieraj wszelkie paragony od lekarzy czy ze sklepów.

Po tygodniu u mamy weszłam dziś na wagę i 1,5kg do przodu.
Trzeba się opanować z tym jedzeniem zaczynając od drugiego śniadania
1470646814268.jpg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470646814268.jpg
    1470646814268.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 243
reklama
Iza - kciuki&&&&&

Karosznurek- pewnie, że powinnaś składać pozew i to jak najszybciej jeśli chcesz mieć jakiekolwiek szanse otrzymania pieniędzy przed porodem. Należą się Tobie i dziecku przez max 6-miesięcy( 3 przed i 3 po porodzie)Później, po urodzenia dziecka drugi pozew o zasądzeniu już stałych alimentów na dzicko. Dlaczego on ma się migać od odpowiedzialności? Alimenty należą się Wam niezależnie od Twojej sytuacji finansowej. Sąd może jedynie brać pod uwagę jego sytuację materialną, ale zasądzić alimenty na pewno zasądzi , tylko ich kwota będzie zależna od jego dochodów. Życzę powodzenia w staraniach.

Emalka- śniadanko wygląda przepysznie. Uwielbiam owoce z jogurtem.A u mnie waga jak stała, tak stoi. 2 kg do przodu łącznie od początku ciąży.
 
Do góry