reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
U nas są pokoje i to całkiem ogarnięte. Ja jak już się zdarzyło to miałam ściągnięte lub mm :)
Joasia Zuzia dorasta ;d

Ja za to spać w nocy nie mogę, budzę się i leżę tak bezsensownie. Dziś mi się poród śnił ale tak dziwnie bo wiedzialam że to sen
Teraz już Julek się obudził i po spaniu

Milagros współczuję bólu :( i Aob dentysty :p ja się boję panicznie i daawno już nie byłam a chyba czas się zapisać
 
Aob, może tam mu wygodniej ;-)

Keejti ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Cały trzeci trymestr budziłam sie w nocy i tylko coś sie zdrzemnęłam nad ranem. Zaczęłam wtedy grać w candy crash na fejsie [emoji16] teraz jak leżę znowu wznowiłam granie, bo co tu robić. Czekam na jesienną ramówkę w tv [emoji3]

Ale fizycznie ogólnie czuje się lepiej przygotowana na nocne wstawanie itd. Z resztą nawet po wynikach morfologii widać. I w poprzedniej ciąży miałam co chwilę opryszczke, a teraz póki co miałam raz i to maleńką.

Mnie zostało u dentysty 7mka do podreperowania, ale przez to że leżę to nie pojde, więc dopiero po porodzie. Dentystka na początku ciąży zrobiła mi takie "na już" i scalling. Póki co jakiegoś pogorszenia znacznego w tej 7 nie widze, więc będzie czekać.
A ósemki mam wszystkie i nie planuje usuwać żadnej przed czasem bez powodu. Jak wyszły to kupiłam szczoteczkę elektryczną, żebym mogła je doczyszczać.

A odnośnie bólu nóg to trzeba zadbać o gospodarke mineralną. Magnez, potas i wapń. Najlepiej niech lekarza doradzi w jakich formach, ale ja sama widzę po sobie, że jedzenie Magnezu "na tony" działa ;-)

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Też lubię te gierkę :d ja pochlaniam tvn style i tlc ale nie zawsze coś jest:)
A właśnie odnośnie dentysty to slyszalyscie o tym że w ciąży piaskowanie jest bezpłatne? Czy to tylko usuwanie kamienia, ktoś robił? Może w przyszłym tyg zadzwonię się umówić na przegląd to i to bym od razu zrobiła
 
Hej, hej :-)
Ja juz jestem w 3 trymestrze i tak z wizyta u dentysty poczekam do porodu.
Odnosnie bolu nog i przyjmowania magnezu moge potwierdzic to co napisala Joasia.
Jak za malo wezme w nocy budza mnie skutcze czy bol ewentualnie rano budze sie z napietymi miesniami ud jakbym niewiadomo co w nocy robila :p

Kejtii-mi tez sie snil dzisiaj porod. Tzn.to ze bylam w szpitalu,byly biale kitle a pozniej synus. Zadnego bolu :-D
 
Dziewczyny płakać mi się chce dostałam takich bolesnych skorczy nóg , palce u stóp powykrzywialo w różne strony , mięśnie łydek to samo .. Myślicie że oprócz magnezu nospa coś pomoze ? Bo wręcz wylam z bólu
 
Linka a ile magnezu bierzesz? Bo ja 6 [emoji16][emoji16][emoji16]

O właśnie musze zamówienie przez neta zrobić. Pewnie zamówię forte, bo wyjdzie taniej.

Keejti z tym piaskowaniem to do końca nie wiem, ale słyszałam, że np. kanałowe jest na nfz, więc jak którejś zapowiada się poważniejsza akcja, to bym korzystała.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Hej babeczki. Ja dzis tez dentysta wczoraj mi plomba wypadla...
Co do karmienia piersia w miejscu publicznym....to ciezko coś powiedziec, trzeba hy było znać dokladnie sytuacje... Bo jesli wygladala ona tak, ze pani przy stoliku wyrzucila swoją piers, niczym nie przykryla ,a stoliki byly tak blisko ze niemal dotykala 2 piersia talerza innego klienta... To moglo byc niesmaczne....
Wszystko w granicach rozsądku. Karmienie=naturalna rzecz, ale.....
 
Joasia ja nie biorę żadnych witamin bez powodu , nic się nie działo do tej pory wiec nie brałam .. Z Jasiem miałam problemy po porodzie bo cała ciążę brałam witaminy potem jadł oczywiście d3 i okazało się ze głową mu nie rośnie , ciemie zaroślo się jak miał 2 tygodnie całkowicie jeździłam po neurohirurgach okazało się ze miał zbyt dużo wapnia i witaminy d3 .. tomografie mu robili bo szwy czaszkowe zaczęły się zrastać naszczęście obyło się bez ingerencji tylko zero witamin i rozluźnilo się w główce ... Dlatego teraz boje się dodatkowych witamin przyjmować , ale w takiej sytuacji jestem zmuszona bo ból był niesamowity...

Sorry za błędy ale jak szybko pisze to tablet żyje własnym życiem
 
reklama
Dzień dobry mój mnie obudził pół godz temu więc wstałam wcześniej
Ja miałam iść do dentysty 9 ale wtedy mam echo więc dentysta odpada a nie przekladalam na później bo już byłby 3 trymestr

Linka współczuje boli ale ja się na nich nie znam bo póki co na szczęście mnie to omija więc obcy mi ten temat, nie raz tak myślę że tak dobrze się czuję w tej ciąży od samego początku ze aż się boję ze przy porodzie to wszystko się nadrobi


Keejti mnie się nie dawno śniło ze już miałam synka i chciałam mu dac butelkę a obok byla moja siostra i też miała malutkie dziecko
 
Do góry