reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny a co myslicie o karmieniu piersia w miejscu publicznym? Bo w tv trabia ze w pewnej restauracji jakas mame ktos wygonil z maluchem do ubikacji aby tam poszla karmic...
 
reklama
Gaga- ja to w szoku bylam... nieraz bylismy na zakupach w galerii i widzielismy jak jakas mamusia karmila malenstwo i do glowy by mi w zyciu nie przyszlo zeby wygonic ja z tym dzieciatkiem do ubikacji... smialam sie z mezem ze laski chodza w shortach gdzie posladki na wierzchu i jakos to nikomu nie przeszkadza a karmiaca matka wywoluje tyle sensacji...
 
Ja bym się wstydziła karmić tak przy ludziach a i ja nie wiem gdzie oczy podziać jak ktoś przy mnie karmi, ale broń Boże nikomu nie zabraniam. Indywidualna sprawa.

Aob super że chociaż ty :D

A ja dziś zdycham z powodu tego bólu nog złączyć nie mogę :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
ja myślę, że jeśli Matka się nie wstydzi i nie czuje skrępowania karmić w miejscach publicznych to nie powinno to nikomu przeszkadzać o ile zachowa przy tym sama nie wiem jak to określić jakąś estetykę tego karmienia, ja osobiście chyba nie byłabym w stanie kp publicznie ale nie przeszkadza mi taki widok
 
A u mnie w miescie obecnie promowana jest akcja dotyczaca karmienia piersia w miejscach publicznych. Chetnych duzo i ja osobiscie nie mam nic przeciw temu.
 
A mi się wydaje że powinni np. W galeriach zrobić takie miejsca do karmienia, zeby to nie było publicznie. Za dużo jest w dzisiejszym świecie degeneratow i moze to u nich uruchamiać jakieś skłonności. Nie można też nikomu narzucać takich widoków.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firana sa takie miejsca ja sama pierwszego syna karmiłam na kiblu w pokoju matki z dzieckiem - dzis wlasnie mowilam mężowi ze nie ma takiej opcji przy kolejnym dziecku , tym bardziej ze mozna to zrobić dyskretnie . Jeżeli chodzi o karmienie maluszka ktory przyjmuje tylko mleko , bo jesli to jest 2 czy 4 latek to uwazam ze to fanaberia matek bo przeciez w miejscu publicznym moze dac dziecku cos innego do jedzenia czy picia umowmy sie , i wsród matek karmiących sa sworuski ktore wywalają całe cyce na wierzch ale karmienie maluszków dyskretnie jak najbardziej , nie w wc, chcą niech zrobią pokoje dla marki z dzieckiem bez kibli i bedzie po temacie - u nas w scc - centrum handlowe sa takie pokoje i nawet kiedyś spuszczalam jedna mamę jak karmiłam by przewinęła córkę w tym samym pokoiku l, ale tam gdzie kibel masakra czy ktos z dorosłych jadą w kabinie - ja tego wlasnie w tv nie widziałam ale dzia była rozprawa jednej z matek - pierwsza a w Sopocie w tej knajpie podobno kierownictwo odgórnie zabrania karmić - ślą mnie żenada - ale Sopot nastawiony na lans i melanż wiec pewnie z tego to wynika ze wola takich klientów niz matko z dziecmi


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mi kp publiczne też nie przeszkadza ale sama wolalam tak jakoś na uboczu nakarmić.. można zasłonić pieluszka co czy usiąść jakoś tyłem do ludzi ale co to ludziom przeszkadza to nie wiem...

Ja dziś Idę do dentysty... niby nic bo plomba mi wypadła ale jednak trochę trzeba będzie oczyścić a mnie stresuje sam dźwięk tyć urządzeń[emoji52] i zobaczymy co mi powie na zęba którego mam do wyrwania...

Poza tym trochę dzięki starszakowi a trochę dzięki zgadze się nie wyspalam.. pół nocy lazilam [emoji52]

Miłego dnia
 
reklama
U nas w jednej galerii jest taki pokój na każdym piętrze, ale śmierdzi tam obsranymi pampami. Jakoś bardziej powinni zadbać o to pomieszczenie. Ja w terenie karmiłam raz w parku, ale mąż przykrył mnie pieluszką. Ponoć chusta kółkowa też jest super sposobem do tego celu.

Dziś w nocy Zuza znowu nie przyszła i przespałam calutką, bo wczoraj tylko sprawdzałam co jakiś czas czy jest.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Do góry