reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia- z tymi witaminami i przybieraniem bobasa to prawda? Wlasnie znajoma mowila ostatnio ze odstawia witaminki zeby dziecko nie bylo za duze. Szczerze mowiac nie wierzylam w to co mowi.. ja od poczatku biore Pregne ale nie wiem czy podciagnac to do witamin bo tam kwas, jod i juz nie pamietam co jeszcze.

Mamo czworki- a moj alergolog twierdzil ze na alergie i astme najlepszy sport szczegolnie basen i bieganie. Ciekawe co Wam ta doktor powie.

Iza-fajnie ze oddzwonili. Ciekawe jak bedzie sie zachowywal w poniedzialek. Bo wczoraj bylas na wizycue prywatnej a w poniedzialek na nfz tak?
Smacznego :p

Mnie moj zdenerwowal bo zrobilam kluski slaskie z sosikiem i mieskiem a on wyjadl tylko mieso a teraz juz marudzi ze glodny sie robi wrrrr. Nie mam zamiaru przygotowywac mu nic innego. Wiem, wredna jestem :p
 
reklama
Mamo-czworki jak nie urok to wiesz... życzę zdrowia

Priinceseczka kilka razy się z tym już spotkałam. Ja nie brałam witamin wcześniej, więc nie mam porównania, ale znajoma mówila, ze tez specjalnie z drugim nie brała, żeby móc urodzić sn.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
uploadfromtaptalk1470328412873.jpg


Apropo naszych rozmów o kp :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1470328412873.jpg
    uploadfromtaptalk1470328412873.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 220
Mamo czwórki oby się wyjaśniło i to nie była astma. To widzę wielkie sprzątanie na tapecie:)

Ja też właśnie słyszałam że od witamin dzieci rosną. Ja biorę co 2 dni, z racji tego że nie jem warzyw a codziennie tran w kapsułkach.

Princeseczka jaka tam wredna ;) trzeba było jeść :p
 
Mama 4 to moze zainwestujcie w te odkurzacze ktore jonizują Piora itd

Iza zmieniłabym lekarza na bank po takiej akcji.

Cos przegapiłam od witamin dziecko większe ?




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziewczyny a jak sie zaptrujecie na to? Od wczoraj smaruje sie mascia na hemoroidy, bylo to dla mnie dosc krepujace, staram sie posmarowac dobrze tak aby nic tam nie przeszlo do pochwy?Myslicie ze nie zaszkodze ? :(
 

Załączniki

  • upload_2016-8-4_22-35-41.png
    upload_2016-8-4_22-35-41.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 58
reklama
Martini nie wiem. Nie znam się. Ale też mam jednego przyjaciela w postaci zylaka ale potrafi się pokazać a za kilka dni znika. I póki tak się dzieje mam tego nie ruszać, ale jak się pojawia to ból jest straszny osobiście smarowalam się tylko Oliwka bo czułam się podrażniona

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry