reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Princesecxka straszne to jak można być tak perfidnym i dziecku takie zeczy mówić przecież dziecko to cześć jej syna tym bardziej powinna dbać o nią ..

Martinim ja jestem do przodu troszkę bo ja na październik termin mam ... :) ale tak się przyzwyczaiłam i zasiedzialam tu ze z listopadowkami zostałam tym bardziej ze wszystkie ciążę przenoszone i pewnie w listopadzie urodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
byłam dziś u siostry bo przyszedł mi mój mop a nie zmieniłam adresu na allegro i wzięłam sobie już od niej dwie koszule nocne i szlafrok żebym miała w domu w razie czego, a że jej już nie potrzebne a nic nie zniszczone to po co miałabym kupować, jeszcze jak daje ;)
 
Gaga-ja gdybym miala siostra i taka mozliwosc to tez bym nie kupowala.

Ja u bratowej jestem. Dzisiaj cos slabo sie czula rano przez te pogode a w dodatku w trakcie remontu sa, ale juz jest ok :-)
 
Priinceseczka temu korzystam, biorę wszystko co daje a ma sporo w dodatku ma parkę więc mam w czym wybierać, a wydatków i tak nie braknie ale będzie sporo mniej :)
 
Linka, straszne przeżycie, dobrze, że na strachu się skończyło...

Priinceseczka, co za tragedia i jaka okropna babcia :( Mój brzuch też zaczyna się zaraz pod biustem, w pierwszej ciąży tez tak miałam, ciężko mi przez to siedzieć, najlepiej w pozycji półleżącej. Myślałam, że to może z powodu niskiego wzrostu tak się rozkłada, ale Ty chyba wyższa jesteś, więc moja teoria padła... Tylko jak widzę inne dziewczyny ze zgrabnymi brzuszkami niżej, to zazdroszczę ;)

Gaga, super, że tak się złożyło, że możesz korzystać z tych rzeczy.

Też mam lenia, wczoraj od razu na 2 dni zrobiłam sos do spaghetti i dziś tylko makaron ugotowałam i wymieszałam ;)
 
Gaga dobrze, że jest od kogo:) ja pierwsza z dziećmi wyskoczylam i na nic niestety nie mogę liczyć. Ale będzie dla potomnych albo dla suostrzencow w przyszłości

Milia u mnie dzisiaj mielone i puree ale jutro chyba bez obiadu. Mam całą zamrazarke pierogów z jagodami to mój zje a ja chyba na kanapkach bo już wiem że nie będę miała ochoty gotować.

Linka straszne co mówisz i jaka znieczulica. Ale już brzuch nie pobolewa ?
 
reklama
Milia-ja mam 172cm wzrostu. Ja to mam awaria jeszcze gorsza jak sie najem albo popije gazowanego. Wtedy to oddychac nie moge i serce szybciej wali
Chyba juz dwa razy zdarzylo mi sie dopuscic do takiej sytuacji. To jest cos okropnego.

Nam(mi i bratowej) ta siostra cioteczna dala reklamowke ubranek do przebrania-takich 0-3msc. Bratowa mowi ze juz ma wszystko naszykowane i ona raczej nic nie bedzie stamtad brala. Ale ja musze przejrzec bo malo co kupilam krotkich rekawkow(chyba mam tylko 2 body). Stroj do chrztu tez ma nam ofiarowc, bo wczoraj byl taki upal ze maly byl w samym bodziaku a marynarka, spodnie i koszula z dlugim rekawkiem nie zostaly zalozone ani na chwile.
Gaga, tak jak piszesz wydadkow i tak bedzie od groma, a jak daja to trzeba brac :-)

Magdalena-ja sie niestety nie znam na normach glukozy. Ale chyba u Ciebie jest ok :-) na czczo ile wynosila?
 
Do góry