reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja dzisiaj sie czuje jak emeryt. Wczoraj jeszcze z fotela spadlam :-D siedzialam na fotelu a nogi mialam na poduszkach od kanapy ktore staly na podlodze. Chcialam siegnac po.magnez ktory lezal na koncu lawy. Zsunelam sie na brzeg siedziska i tak sie wykiprowalam o_O poczulam ze brzucho zabolal ale chwile i przeszlo. Rano tez czulam jakis dziwny piekacy bol po obu stronach brzucha. Pojechalam na zakupy,polazilam troche i zlapala mnie znowu ta "kolka"w brzuch. Przeszlo jak tylko usiadlam w samochodzie. Na wznak juz lezec nie moge bo brakuje mi powietrza (w ogole mam wrazenie ze brzuch mam wysoko. Juz pod samym biustem sie zaczyna, a jak cos zjem to jest juz w ogole masakra) Az sie boje jaka bede starowinka za 3 miesiace ;-)
Teraz juz nic mnie nie boli ani nie "szczyka"...pewnie do wieczora :-D
 
reklama
widzę, że nie tylko u mnie gorszy humor, upalna pogoda też nie służy ale jakby padało to też dobrze by nie było
mój mały mało aktywny coś jest ostatnimi dniami dobrze, że w ogóle go czuje że coś się kręci czy czasem kopnie bo bym pewnie świrowała
pochwale się zamówiłam sobie mopa z viledy płaskiego obrotowego, pewnie po niedzieli przyjdzie myślę, że ułatwi mi to mycie podłogi
po za tym to dowiedziałam się, że jeszcze dwóch braci mojego spodziewa się dziecka jeden na lutego a drugi to chyba jakieś początki to też na przyszły rok czyli w sumie 4 bo jeszcze jeden na października
 
Dziewczynki dziecko też może mieć leniwy dzień, ważne że czujecie co jakiś czas. Ruchy liczy się chyba od 28 tc wiec mamy jeszcze na to trochę czasu żeby ruchy były regularne. Spokojnie. Chyba ze czujecie się mocno źle z tym tzn zdenerwowane itp to wtedy może na IP. Moja szwagierka kiedyś przez cały dxien nie czuła i pojechała do szpitala. Dziecko sobie spalo :)
 
Katerinaczka-moze maly jakos sie obrocil. Jak polozylam sie na plasko i polozylam reke na brzuchu to czulam ale bardzo delikatne, a wczesniej nie trzeba bylo dloni klasc aby poczuc-wszystko bylo widac na brzuchu i czuc w srodku. Ale juz nie glupieje-wazne ze w ogole czuc
 
Pod koniec to już w ogóle będzie słabiej czuć ,chociaż ja czułam normalnie. Dzisiaj od rana cudowne słoneczko i bez chmurek.
Wczoraj na noc najadlam się śledzi, myślałam że nie zasne ale było ok. Ogólnie mam smaka nie wiem na co...
Kończę kawę i czas na śniadanie. Muszę odwrócić rolę bo ostatnio najpierw kawa a potem jedzenie

Edit
Joasia czytałam na fb na grupie...bardzo dobrze zrobiłaś a małżonek dziewczyny bardzo przytomny :) Mina sprzedawczyni na pewno bezcenna [emoji23]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry
U mnie też dziś grzeje mocno za to humoru zero, mój dziś też musiał iść do pracy i na pewno późno wróci :( ehh
 
Witam się i ja. Humor raczej średni [emoji53] mój pojechał na grzyby może to i dobrze bo ostatnio mnie denerwuje bez powodu. Dopiero śniadanie zjadłam, duchota już się robi masakra. A tu na przyszły tydzień po 30stopni zapowiadają. [emoji34]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też jest tragedia pogoda. :/ 27stopni w mieszkaniu :/ oddychać nie ma czym.
Co do ruchów, moje dziecię też ma takie dni,zauważyłam że dużo ma do tego mój humor, jak jestem taka wypluta i wymemlana to malutka śpi, a jak się denerwuje czy mam dobry humor to wariuje.
 
Do góry