reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gaga ja już mam problem, bo brzuch mi przeszkadza. Później to chyba lustro i jakoś będzie trzeba sobie radzić. :)
 
reklama
Joasia Niko zazwyczaj też tak się budził i pierwsza noc przyszedł koło 1:30z misiem pod pacha... korzystam ze teraz śpi bo pobudki pewnie wrócą jak zawsze[emoji6]

Mama czwórki może Emilka teraz bardziej tęskni za mama i dlatego nie chce jeździć... ale ciszej na pewno ..Co do torby to po drugim pobycie w szpitalu miałam spakować się w razie w bo to co mąż mi przywiózł to Masakra... ale w końcu dalej nie mam spakowane ale pokazałam już mu co i gdzie jest i co ma pakować [emoji6]

Dzięki za odp w sprawie rąk w górze[emoji6]

Linka super! [emoji2] Faktycznie fajne te kolonie ze czegos nawet nauczą a i mądrego synka gratuluję [emoji4]

Priinceseczka ja też nie używałam niczego do pralki jeszcze i nawet nie myslalam o tym..

Magdalena super że już glukoza za Tobą [emoji6] a wynik już masz?

Gaga póki co radzę sobie ale pamiętam że pod koniec to aż na płacz mi się zbierało bo chciałam dokładnie a tu tak źle tak niewygodnie a tak nie widać ehhh... używałam tez lusterka..
 
Ja juz ostatnio mialam radke z lusterkiem bo inaczej byla masakra...niezle sie nameczylam... jak zaproponowalam mezowi czy mi pomoze to zapytal "ciekawe jak" 8-)
 
Linka - super, że synek tak świetnie sobie poradził na kolonii. Zuch - chłopak:happy2:

Przed dzisiejszą wizytą też musiałam to i owo doprowadzić do porządku;-) ;) i nie obyło się bez lusterka. Już wyobrażam sobie autentyczną radość męża gdybym go o pomoc poprosiła, choć myślę, że on miałby inne cele niż tylko estetyczne:laugh2:

Co do torby do szpitala , to ja dopiero muszę się zaopatrzyć w koszule. Na co dzień śpię wyłącznie w piżamkach.Wczoraj zamówiłam jedną koszulę, drugą wygrzebałam z szafy i jeszcze ze dwie będę musiała sobie dokupić.
 
Aob wyniki dopiero będą w poniedziałek, mam nadzieję, że będą ok.

Dziewczyny ja też już mam problem z ogarnięciem podwozia, jeszcze sobie jakoś z lusterkiem radzę ale już niedługo będę musiała poprosić P, jednak jak pisze mama-czwórki nie wiem czy da radę :p

Co do torby do szpitala to też już myślałam aby sobie w razie godziny W spakować już pod koniec sierpnia, nie mam jeszcze nic dla małej ale na początku sierpnia wybiorę się na pierwsze zakupy i mam zamiar kupić kilka rzeczy na rozm 56 i więcej na 62, rożek, pieluszki tetrowe, czapeczki - to co potrzebne do szpitala :) Koszule mam bo śpię tylko w koszulach ale i tak muszę się zaopatrzyć przynajmniej w dwie rozpinane do karmienia.
 
Ja z podwoziem nawet jeszcze daje radę, a w poprzedniej ciąży bardzo pomogło mi lustro co mam nad wanną.

A o torbie to też myślałam, ale dlatego że po drodze może jakaś patologia sie nawinąć. Wczoraj kupiłam kapcie do szpitala. Koszule i szlafroczek mam wyprane, żeby było w razie w.

A teraz leżę a Zuzia bawi się moim brzuchem. Coś tam sobie gada i karmiła przed chwilą kanapką.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nooo z ta pomocą to nawet nie głupi pomysł hehe [emoji2] muszę o tym pomyśleć [emoji6]

Magdalena myslam że może przez neta możesz spr...

Joasia już wiesz że Zuzia bedzie dobra starsza siostra [emoji6] slodziutka [emoji7]
 
reklama
ja to sobie nie wyobrażam pomocy mojego :D przecież on by się ze śmiechu kładł jakbym mu powiedziała że potrzebuje takiej pomocy
 
Do góry