reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Princeseczka ja bym nie poszła. Nie lubię takiego zapraszania na dwa dni przed. Dla mnie to brak szacunku. Ale zrobicie jak uważasz.
 
Witam się dziś i ja :)

Princeseczka jakby to była kuzynka z która utrzymuje w miarę kontakt to bym poszła a jak spotykacie się tylko okazjonalnie to bym nie szła

U mnie dziś pogoda superowa wykorzystałam na pranie ;) potem z sąsiadka obskoczylam Wadowice, na obiad szybciutko leczo z cukini a teraz szarlotkę wsadzilam do piekarnika ;)
Dorzucę Wam zdj :) i od razu skarby od siostry
Szarlotkę wrzucę później ;)
 

Załączniki

  • IMAG0059_1.jpg
    IMAG0059_1.jpg
    387 KB · Wyświetleń: 77
  • IMAG0058_1.jpg
    IMAG0058_1.jpg
    562,6 KB · Wyświetleń: 77
  • IMAG0056_1.jpg
    IMAG0056_1.jpg
    544,8 KB · Wyświetleń: 81
Priinceseczka u nas tyle w kopertę nie dają jak kuzynka.. ja akurat bym nie poszła ale może inaczej było jakbym miała jakaś bliska kuzynke..

Nika ja to mam tak wszytko pochowane i zabezpieczone bo tez bym sie nie obudzila... a może wyda wam się to dziwne ale moje dziecko nigdy nie jest niczym przykryte bo nawet tetre poczuje i sie przebudzi... nie lubi i już zrezygnowałam z prob...
Jaki slodziak z Twojego synka [emoji7]

Milagros o widzisz dobre piszesz i o dzieciach i u nas kasy też tyle nie dają...

Dzięki dziewczyny ja strasznie przeżywałam to jego spanie dlatego tak się cieszę[emoji2]

Emka ja bym się bała bez zabezpieczenia bo mój się rzuca strasznie.. i tak poobijal się pewnie już nieźle...

Priinceseczka powtórzę się ją jestem na nie z chrzcinami..

Idę wieszać firanki bo wymyśliłam sobie że je wypiore na noc ehhh...

U nas też duchota [emoji20]

Edit.

Gaga dziś cieszyłam się do tych bodzikow[emoji2] pościel też miałam taką dla Niko ale niebieską[emoji6]
Aaaa i tez znów dziś leczo miałam hahaha[emoji23]


Jestem a tu tak pusto wieczorem że aż w szoku jestem [emoji6]

W Lidlu u nas były dziś wyprzedaże i coś tam wylapalam po 3 zł 2 pary legginsów ciążowych i chyba z pięć par spodenek dla małej i top że spodniami sportowe takie wiecie i coś tam jeszcze [emoji6] a później jeszcze płyn do płukania hipoalergiczny od 1 dni życia po 4zl i dużo jedzenia ogólnie było po 1-3zl [emoji2] tylko dla mojego Niko nic nie kupiłam [emoji52]

Idę spać... mlody spi, stary pojechał do pracy a w TV mnóstwo kanałów a nic dla mnie nie ma...

Dobrej nocki [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Hmm a może faktycznie iść ale prezent za ok 100zl lub tyle w kopercie i tyle? Iść ma mszę bo co wam winne dziecko a na obiad na krótko i tyle

Mój Julek śpi sam. Wszystkie pomieszczenia pozamykane tylko jego pokój i nasz uchylone tak że może przyjść jak wstanie. I śpi bez boku jak na tapczaniku od ok 7 mies życia jak już kiedyś mówiłam i nie spada, może temu że tak wcześnie zaczął?
On się rozkopuje ale ma też swój kocyk zawsze obok i jak chce to się nakryje. Może i drobiazg dla maluszka od starszaka to też dobry pomysł

Aob no to jakieś super te wyprzedaże!
Gdzie tam w ciąży firanki wieszać? U mnie mama nakazala i mój wieszal wszystkie :)

Czy wiecie jak to jest z tym kontaktem po naświetlaniach?
 
Aob ale super z małym ♡ ka to też bym aby tak spał chociaż szkoda mi jeszcze tych chwil tulenia w nocy ♡
Ale super zakupy ...takie to ja lubię. Dużo a tanio :)
Nika mój też ciągle się rozkopuje...norma. Jak tylko poczuje to bach i juz nie ma
Może mu za gorąco i tak lubi. Zimny jest? Jeśli nie to nie nakrywaj szczególnie że teraz lato .
Widzisz jaki mądry ♡♡♡
Princeseczko w zależności jak bym stała z kasą. Raczej bym nie poszła. Też bym nie dała 300, max 200 .
Kejti ja w pierwszej też ciągle wieszalam i ciągle na sznurach pranie także luzik :)

Dzisiaj ostatnia wizyta u dentysty. Nie wiem czy do końca są zrobione ale dobrze że parę . W następnym tyg czeka mnie wyrywanie tych korzeni. Jeju jak ja się boję to masakra...
U nas dzisiaj cieplutko także woda swiezutka w basenie i jutro pluskamy się.
Dzisiaj mój mały miał pokazać ząbki dentystce ( od kilku dni otwierał w domu buzie i mówił że pokaze) a kiedy przyszło co do czego to lipa. Fakt że był to okres jego drzemki i suma sumą był jeden wielki krzyk i wisk. Potem wywalił się na betonie i przeciął warge . Szłam obok i tylko widziałam jak odbił się buzia o podłoże :( Myślałam że tylko na górze bo krew się lała i lała ) a wieczorem spojrzałam ze i pod spodem koło ząbków naciete :( ehhh . W ogole to podpuchlo mu troszke Jak tylko weszlismy po 15 to padl jak mucha wiec na noc zasnal grubo po 23. Jeszcze marudzil ze mu noga boli więc tylko masowalam
Wypilam 2 kawę wieczorem i teraz chyba nocne zarwe . A dzisiaj to miałam taaaakie koszmary ze cały dzień się bałam. ..śniło mi się że wylatuja mi wszystkie zęby z korzeniami zdrowe i chore (bez krwi) potem uciekalam przed ludźmi którzy mieli jakąś zarazę i krew na sobie. Byliśmy w jakimś budynku i się ratowalismy...były dzieci i mój Sz ...trauma masakryczna bo nie mogłam wypaść z tych koszmarów .
Teraz relax z wareczką
 

Załączniki

  • 1469140835603.jpg
    1469140835603.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 49
Ojej diabliczka ale mi twojego Małego szkoda, naplakal się pewno biedaczek :( wspolczuje wyrywania tych korzeni ja bym chyba uciekła

Aob66 dzielny synek, nasz w sumie dopiero od 3 urodzinek śpi sam, ale też jakoś się udało tylko ze kupiliśmy mu łóżko w kształcie dinozaura to było mu trochę łatwiej to przejść. Proszę mi żadnych firanek nie wieszać ;)

Gaga ja chce leczo :) ale mam smaka teraz, uwielbiam wszystkie ciuszki z myszką miki
 
reklama
Witam się z rana[emoji2]

Priinceseczka ja ani w pierwszej ciązy nie czułam skorczy ani teraz też jeszcze nie choć czasem coś się spina ale to kilka razy po wysiłku więc raczej nie to...

Keejti to Twój super zuch tez i tak szybko bez zabezpieczenia... moj w wieku 7mies dopiero zaczął spać w turystycznym bo o zwykle strasznie się obijal...
O naświetleniach nie wiem nie powiem...

Diabliczka matko biedny maluszek[emoji52] mój już tez kilka razy tak się obil więc podejrzewam jak mogla krew się lac[emoji20]
A Ty chyba bardzo bardzo przeżywasz dentystę jak masz takie koszmary...

Katerineczka mój też by nie musiał tak szybko "dorosnąć" gdybym nie była w ciąży... choć jak się budził to zamiast mnie wołać i budzić to probowal wyjść góra także wiesz hehe[emoji6]

A powiedzcie mi o co chodzi z trzymaniem rąk w górze? Bo słyszałam i w pierwszej ciąży się stosowalam ale nie wiem nawet po co...
Wczoraj tez robiłam pranie i to 3 pralki bo tyle miałam zaległego i tez muszę wieszać na sznurkach więc w górze[emoji52]
 
Do góry