reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Linka- musiałabym ją wygrzebać z piwnicy bo zwyczajnie nie pamiętam firmy i nie wiem, czy nadal działa. Po drugie ostatecznie decyzja co do jej przydatności jeszcze nie została podjęta. Gdyby coś to dam znać;-) ;)

Karosznurek- na pewno jest Ci ciężko. Rozumiem to, kiedyś daaawno temu byłam w bardzo podobnej sytuacji, do tego młodsza i z dochodem miesięcznym w kwocie niecały 1000 zł. Ciężko było, ale my kobiety mamy tyle siły, że jesteśmy w stanie dużo wytrzymać. Gdybyś miała się całe życie z za przeproszeniem gówniarzem, który nie wiem, czy chce być ojcem i mężem użerać, albo z facetem, który nie wie co do Ciebie czuje to lepiej znaleźć sobie kogoś z kim będziesz naprawdę szczęśliwa. To banał, ale tego kwiatu jest pół światu, a dziecko nie jest żadną przeszkodą w stworzeniu nowego związku. Zobaczysz, że dla Ciebie też wyjdzie słońce i w końcu trafisz na tego właściwego, z którym stworzysz wspaniałą rodzinę.
 
Witam wieczorowo.... moja kuzynka ma dziś urodziny i stwierdziliśmy, że pojedziemy do niej, bo ileż można leżeć...Przynajmniej rozprostowałam trochę kości i nawet nic mnie nie ciągło i nie bolało.

Milagros jak sie czujesz?

Co do szykowania sie na bobo... to poza ubrankami i tym co mam po Zuzi to jakoś szczególnie nie mam nic. Mówiłam dziś mojemu m, ale on uważa że jeszcze dużo czasu... oj żeby się nie zadziwil.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam wszystkie ubranka dla Igora w rozmiarze 56 i 62. Mam nadzieje ze 62 nie bedzie za male :-D
Poza tym to mam jeszcze dwa rozki,karuzele i zamowiony wozek. Przy odbiorze wozka chcemy zamowic lozeczko.

Karosznurek-super, ze masz takie wsparcie w rodzicach. A na ojca Twojego dziecka brak.slow...mysle ze nie masz za kim plakac,bo on jest naprawde nie wart tego. Podzielam zdanie mamy czworki-mloda jestes i na pewno trafisz na odpowiedniego, dojrzalego faceta a nie jakiegos chlopczyka ktora nie potrafi wziac odpowiedzialnosci na siebie. Ja takich typow nie toleruje... pamietam jak znajomy zostawil kiedys dziewczyne ktora byla w ciazy a za jakis (kiedy dorosl)czas jego nowa kobieta byla w ciazy i urodzila dziecko przed wczesnie. Dzieciatko mialo niewyksztalcone pluca i szybko umarlo. Kazdy mowil ze to "zemsta"tego na gorze za stare czasy...
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo abyscie szybciutko wrocili w dwupaku do domciu :-* :-)
 
Karosznurek trzymam kciuki, ciężko jest napewno ale super, że Twoi rodzice się zaangażowali i że w nich masz wsparcie :)

A ja się pierwszy raz od dawna popsztykalam z moim.

Co do wyprawki u mnie ciuszki są i to poprane ale coś tam pewnie jeszcze trzeba dokupić. Wózek chyba wybrany, jutro pojadę zobaczyć foteliki. I Kolyskę lub małe łóżeczko /dostawke muszę kupić, materiał na kocyk i wyprawkę apteczna i szpitalna. Tu polecam aptekę Gemini przy większym zamówieniu dostawa gratis a ceny bardzo dobre
A mam właśnie ciuszki pieluchy tetrowe przewijak do zainstalowania na pralce pościele kocyki więc już coś.

No i mam zamówiona mszę na chrzest sale i dj hehe więc u mnie w tym temacie do przodu :d się śmieje że ubranka na chrzest brakuje i zaproszeń :d
 
Linka moi znajomi kupili jakiegoś amerykańskiego vana i jak kiedyś im sie pare rzeczy posypało to jak usłyszałam ile zapłacili to mnie z butów wystrzeliło.

Katosznurek dobrze Ci dziewczyny piszą, tego kwiatu to pol światu i w obecnych czasach dziecko nie jest przeszkoda aby ułożyć sobie nowe szczęśliwe życie. A on zapewne jak kiedyś dojrzeje to jeszcze pożałuje, ze zachował sie jak gówniarz.

Keejti ja tez juz ponad dwa lata zaopatruje sie tylko w gemini. Nawet mleko dla dziecka teraz stamtąd zamawiam :)

A mnie tez włączył sie syndrom wicia gniazda. Remontujemy jeden pokój nieużywany przez nas do tej pory. Pokój bedzie dziecinno-gościnny. Moj juz od piątku sie uwija, jutro pewnie skończy malowanie i będziemy wstawiać te meble co mamy. Dom wynajmujemy wiec nie będziemy narazie nic kupowac, bo w dalszych planach mamy przeprowadzkę do innego miasta i bez sensu sie urządzać w nieswoim jak za jakiś czas w zależności od tego gdzie osiadziemy moze zmieni mi sie koncepcja.

Sorry za literówki ale telefon sam mi zmienia i czasami nie zauważę :/
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Kejtii-kiedy planujesz ochrzcic jesli mozna wiedziec?:-)
Ile placilas za sale?

Ja tak mysle ze jak z malym bedzie wszystko dobrze to chrzciny zrobimy w swieta Bozego Narodzenia.
 
:ninja2: na 6 stycznia na 3 króli.tescia nie ma na stałe w Polsce wiec chcemy tak żeby jeszcze był po świętach.

Ja się rodzilam w listopadzie i na Boże Narodzenie miałam chrzest :) ale teraz nie chciałam no to nie tutaj co mieszkam tylko tam gdzie mam meldunek u mojej mamy
 
Ale dziewczyny już duzo macie dla dzieciaczkow.. Kurczę ja dopiero mnóstwo ubranek dostałam ale nic jeszcze nie popralam a Wy juz sale na chrzest macie zamówioną o jaaaa ;-) można w kompleksy popaść :p
 
reklama
Ja tez jeszcze nic nie mam, ubranek po niko tez jeszcze nie przebrałam, na razie wciąż oglądam co mi się podoba i pewnie zamówię jakoś hurtowo pod koniec sierpnia września, a ze z reguły przez neta zamawiam to nie bedze problemu. Pewnie to tez chodzi o to nie za dobrze się czuje i nie mam sił chodzić po sklepach.
 
Do góry