reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Kejti dzieki za odp. Przekaze przyjaciolce bo biedna stres ma, 3x poronila i teraz wszystkim sie przejmuje. Ale chyba my matki juz tak bedziemy miec do konca z tymi naszymi maluchami:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Princeseczka ja dzisiaj też nie mam najlepszego dnia, chciałam wypróbować nową lokówkę i poparzyłam sobie policzek, będzie blizna :/
Agulek niestety po poronieniach mamy już tak mają, ja niestety też ;)
 
Dzień Dobry

Basienka u mojej siostry jest różnica 11 miesięcy

pogoda u mnie kiepska, humor też średni, ten mój mały pies tak daje w dupę, że już sił nie mam do niego :/
mam na coś smaka, sama nie wiem na co
w nocy jak leże to mnie wszystko boli
 
Uff, nadrobiłam, ale już nie pamiętam, co komu :(

Iza, jak u Ciebie?

Ivi, gratuluję mgr!

Priinceseczka, kciuki za wizytę dziś, a co do męża to tak jak dziewczyny pisały, trzeba teraz nad tym pracować, bo potem dalej będzie wszystko na Twojej głowie, a przy niemowlaku jeszcze gorzej to ogarnąć niż w ciąży, mąż musi przejąć część obowiązków, powodzenia :)

Karosznurek, Ty też w szpitalu, mam nadzieję, że skurcze już się uspokoiły?

Milagros, miłego wypoczynku :)

U mnie brzydko już czwarty dzień, pada, szaro, chłodno. W czwartek byliśmy z małą u hepatologa, powiedziała, że podejrzewa początki zapalenia wątroby. Zleciła całą masę badań, aż 3 probówki krwi jej pobrali, bardzo szczegółowych, ale mówiła, żeby się nie stresować, bo to po to, żeby wykluczyć, a nie dlatego, że podejrzewa coś gorszego, więc w sumie zadowolona jestem, bo choć jeden lekarz nie oszczędza na badaniach...

Dostałam od koleżanek łóżeczko z funkcją kołyski, mąż już wczoraj skręcił i Małgosia już korzysta :) Jej łóżeczko będziemy musieli odmalować, bo farba poodłaziła miejscami i też będzie jak nowe, korzystać z kołyski będą chyba na zmianę :)
 
Witam mamusie:happy2:
Mam w końcu chwilkę dla siebie, dzieciaki siedzą przed bajką jak zaczarowane;-) ;) U mnie też dziś dzień jakiś ciężki i senny niestety.
Linka- niestety z vanami jest ciężko znaleźć coś fajnego w dobrej cenie. Większość tych starszych amerykańskich tzn. Ford, Chrysler, czy Dogde ma dużą pojemność silnika i bardzo duże spalanie. Mieliśmy kiedyś Chryslera, później Forda Windstara- dobry samochód, ale spalał prawie 20 litrów gazu/100km, teraz S maxa, tylko w Dieslu i też pali sporo-po mieście ok. 10. Jak kupowaliśmy to najpierw grzebałam przez miesiąc w internecie, przeglądając różne informacje na temat danej marki i modelu, jak już wybrałam markę i model to kolejne 2 tyg. zajęło szukanie czegoś w miarę blisko i w opcji, która nam odpowiadała. I tak ostatecznie jechaliśmy po samochód przez pół Polski. Jak macie ograniczone fundusze to szukajcie ogłoszeń prywatnych , nie od handlarzy. Zawsze możecie jechać i obejrzeć i ostatecznie powiedzieć,że jesteście jak najbardziej zainteresowani, ale możecie zapłacić tyle i tyle, bo więcej po prostu nie macie.Istnieje szansa, że sprzedający chcąc szybko pozbyć się samochodu, przystanie nawet na sporą obniżkę. Z handlarzem taki numer na pewno nie przejdzie.Powodzenia w poszukiwaniach.

Keejti- fajnie, że ze jest duża szansa na poród SN. Oby Wam się udało. Ja tam w sumie nie narzekam na cc, ale rozumiem , że jak pojawiły się komplikacje i zaniedbania lekarzy to jak najbardziej masz prawo do traumy do rodzenia w taki sposób.

Dzisiaj na dnie szafy u teściowej znalazłam nieduży worek nowych ciuszków. Jakiś czas temu - chyba 4 lata temu sprzedawałam je przez internet, później znajoma handlowała nimi na bazarku. Teraz przydadzą się idealnie. Nie jest tego wiele, ale zawsze coś. Wstyd się przyznać, ale poza ciuszkami i kocem ja jeszcze nic nie mam dla maluszka:no::zawstydzona/y: No może poza kołyską w piwnicy z której i tak raczej nie będę teraz korzystać. Rozmawiałam właśnie z mężem , że trzeba będzie zacząć wyprawkę kompletować
Miłego wieczorku
 
kośniakowe to to nowe becikowe dla osob które nie otrzymuja macierzynskiego :) Tak jak linka napisała. Moja kolezanka wraca z zagranicy i napewno sie jej przyda....
Ale jestem śpiąca...
ja też musze odpuscić juz ciuszki i pomysleć o buteleczkach, smoczku, apteczce itp...
 
Wow już pierzecie ubraka;) miałam w planach pod koniec sierpnia ale się zastanawiałam czy nie za wcześnie.. a inne rzeczy kosmetyczne smoczki, i art. do szpitala na kiedy kupujecie(ja miałam w planach wrzesień.)

Dzisiaj byłam z synkiem oglądać wózki, a potem niespodziewanie doszedł do mnie mąż ;) miło mi się az zrobiło;) ogólnie jakieś wszystkie te gondolki takie duże...ja przy nich malutka się czułam. hehe chyba najbardziej podobały mi się anex i amelis...
 
Dziewczyny ja dla małej nie mam jeszcze zupełnie nic, w sierpniu miałam skompletować dopiero torbę do szpitala w razie czego a później resztę ciuszków, wózek, łóżeczko itd. :p
 
Mama 4 o mateczko nie miałam pojęcia o ford winsdor a ma rozsuwane drzwi a to bardzo ułatwia sprawę i mamy większe pole do popisu teraz ;) ja to albo chrysler albo dodge albo teraz ten ford bo siedzenia tylne w bagażniku mnie nie przekonują ... a skoro mówisz ze daje rade to będziemy mieli co oglądać , bo mój to już zaczął myśleć o zafirce , sharanie , grand scenicu ale dla mnie to porażka jakaś ...
a na s maxa narazić nas nie stać

A jaka kołyski masz ? W piwnicy bo chce kupić dla maleństwa ;) i może bym odkupiła jakby się dało

W moje dzieci to dziś istny diabeł wszedł , nie słuchają się i lobuzuja cały dzień , a to lustro by spadło niedawno max mi walnął zabawka w szafę i akurat w chartowane szklo gdzie płaciła 300zl za metr eh oby nic się dziś nie sluklo w mieszkaniu ...
 
reklama
Karosznurek-tule mocno. Dobrze ze masz tam dobra opieke. A jak stan szyjki?cierpi na tym?
A Iza gdzie?
Ja juz powizycie. Relacja w odpowiednim watku.
W Auchan jest Lovela proszek (1.8kg)ale tez i mleczko po 14.89
 
Do góry