reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
dzień dobry :)
u mnie dziś pogoda znowu dopisuje to korzystam tzn pranie sprzątanie :D teraz zrobiłam przerwę sobie bo nie długo zaś za obiad trzeba się zabrać
mi też nie mówi ile mam szyjki, bada tylko na fotelu zawsze mówi ino że szyjka ładna i długa
krew też muszę jechać oddać a tak tego nie lubię jak mi tą igłę wbija :/
kurde jeszcze mi ostatnio koleżanka pisała co jest ok 5 tyg przede mną że wyszło że jej maleństwu zbyt wolno bije serca jak na ten tydzień ciąży co ona jest i jak się nie unormuje to po porodzie może dostać od razu rozrusznik bo może to być arytmia
 
Gaga moja znajoma też tak miała, tylko lekarz dodał jeszcze że może to być na skutek jakiejś infekcji i za jakiś czas wróci wszyStko do normy jak organizm dojdzie do siebie. ;)
 
oby się jej unormowało bo ona też za granicą, za tydzień mieli wyjechać na wakacje do pl i teraz czekają czy w ogóle będzie mogła ona przyjechać
 
Właśnie się tak zastanawiam gdzie się podzialy..

Mi krew leci jak u młodego żołnierza jak to babki w laboratorium mówią, ale najgorsze że trzeba wstać, ubrać się, pomalować, i tam dojechać...
O wlasnie o to tez mi chodzi :-)

Ja juz grzeje miejsce w kolejce u lekarza i 5 babek juz przede mna a zaczyna.przyjmowac o 16:00 wiec moze uda sie wejsc kolo 17:00-17:30..

znow u nas goraco..:-(
 
Hej dziewczyny. Nie mama czasu do was zaglądać. Jeszcze pracuje. Ale nie wiem ile wytrzymam. Upaly mnie dobijaja. Zle sie czuję. Dzieci sie kręcą. Jutro rano mam badania a o 10 wizytę na patologi ciąży. Moze sie dowiem co w moim brzuchu siedzi. Chcialabym wiedzieć co to za mieszanka. Chcialabym aby byli jedej płci. Znając moje szczęście będzie dwóch chłopaków. U ginekologa mam wizytę w poniedzialek 4 lipda.
A co do szyjki to nie wiem jak to u mnie wygląda. Moze nie jest źle jak nie mówi.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
k8sad- daj znac :) Gratuluje bliżniaków :) Sama mam bliżnaczkę.. i jest to świetna sprawa....

Ja w nastp tygodniu mam mocz, krew i obciążenie glukozy :( .... Nie mam pomysłu jak przetrwać...
 
Wiecie co dziewczyny?!?! Uznacie na pewno że jestem nienormalna, ale muszę się komuś wyżalić bo zwariuje... Nie mogę pogodzić się z tym, ze będzie u nas córeczka. Tak bardzo chciałam dac mojemu mężowi upragnionego syna. Sama się karce- przecież pierwsze dziecko straciliśmy, te jak na razie dzięki Bogu zdrowo się rozwija a ja mam jakiś żal... Nie potrafię się go pozbyć. Wiem dlaczego tak się tym przejmuje. Bo mieszkamy na wsi i niby zdanie innych mnie nie interesuje, ale boje się ze będą się śmiać z mego męża ze syna nie umie splodzic... Jest u nas w sąsiedniej wiosce para, która ma trzy córki to wszyscy się śmieją z niego. I chyba dlatego tak bardzo to przeżywam. Bo gdybyśmy mieli dwóch synów to o siebie bym się wcale nie martwila.

Czytam o Waszych skracajacych się szyjkach, rozwarciach i sama na siebie krzyczę, ze płeć to nie jest rzecz najważniejsza!!! Bo wiem ze gdyby było coś nie tak z naszą druga córka nie darowalabym sobie tych głupich myśli.
Mam nadzieję, ze ten post to będzie dla mnie swoista terapia.
 
reklama
Martusia-ale nie miej do siebie pretensji. To facet "decyduje"o tym czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka. Moj przezywal bo chcial core a bedzie synus. Dopiero teraz kiedy czuje i widzi kopniaki udalo mu sie z tym pogodzic i jak sam mowi jest wdzieczny Bogu ze w ogole dane jest nam miec dzieciatko, bo nie wszyscy maja to szczescie.
A opinia ludzi sie nie przejmuj. Ludzie od zawsze gadali i beda gadac... ja jak bym przejmowala sie tym co kazdy mowi to z domu bym nie wyszla:-)
 
Do góry