reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja bylam 3 tyg temu na wizycie i mialam 7.5 cm. Ja sie bardzo musze wsluchiwac co on dokladnie mowi, bo jako tako do mnie nie mowi nic zabardzo , tylko slucham co dyktuje asystentce :dry:
Juz mi troche dlugo bez wizyty ,ale jeszcze tydzien z malym hakiem :)
 
reklama
Ja najblizsza wizyte bede miala 18stego lipca i tez bede pytac... w dodatku dzisiaj wstalam rano, poszlam do wc, zrobilam siku chce wyjsc z lazienki a tu znowu sikam :-( to bylo okropne :-( maluch chyba gdzies na pecherz uciskal skoro takie cos mi sie przytrafilo :-(
 
Hej dziewczyny

Patryka trzymam , trzymam

Dziś pierwszy raz spoznilam się do przedszkola z dzieciakami

Princeseczka to normalne jest .... ja juz od dłuższego czasu tak mam sikam opróżnianiam pęcherz a nadal leci ;)

Dziewczyny nie panikujxie z tymi szyjki nie wszystkim coś się stanie wiadomo są przypadki gdy trzeba leżeć i się oszczędzać ja w czwartej ciąży od połowy chodziłam z rozwarciem na 2 cm i wszystko normalnie robiłam , i jeszcze przenosiłam teraz mnie nie badają juz ginekologicznie a jak już to delikatnie żeby nie naruszać nic ... nawet jak byłam w tej klinice w Krk na polowkowym nie sprawdzali szyjki skoro zdzidzia wszystko ok i nie czuje skurczy ...
choć szczerze umie skurcze juz się pojawiają macica zaczyna się szykować i pracuje w końcu mi wczoraj już wybił 24 tydzień :)

A co z mama4 dawno nie widziałam postów albo przegapiłam
 
Hej! kilka dni nie pisałam ale w niedziele miałam gości, w poniedziałek problem z internetem i nawet nie włączałam laptopa bo mnie denerwowało jak się wszystko tak długo ładowało blee, a wczoraj byłam oddać krew i mocz do badania, a później w odwiedziny do rodziców i w końcu zjadłam pierożki ze szpinakiem jeszcze na dziś mi mama zapakowała mmmm :)
Rany jak wy dużo piszecie ;) przeczytałam ale dziś jakoś nie mogę się skupić, przepraszam że tylko o sobie dziś.
Miłego dnia dziewczyny!
 
Cześć dziewczyny :)
Nie myślę już o szyjce bo mnie tak kręgosłup boli ze wczoraj na noc musiałam wziąć tabletkę bo nie szło wyrobić...
Do tego łapie mnie kaszel, coś mi się odrywa :/

Mamusia dzięki ze mi przypomniałas muszę iść jutro oddać mocz i zrobić krew bo w piątek mam wizytę... eh.

Linka raz to nie zawsze, miałam taką koleżankę która cala podstawówkę się spozniala dzień w dzień :D

Co do mamy 4też się zastanawialam i nad wiklinka i zana co tam u nich.
 
Milagros polecam się na przyszłość ;) eh ja nie lubię pobierania krwi bo nic mi nie chce lecieć wczoraj miałam z jednej i z drogiej ręki i normalnie jakiś zastój w żyłach.
 
Ja w tym tyg tez musze zrobic znow wyniki a jakos nie usmiecha mi sie wstawac tak wczesnie rano i jeszcze na glodnego jechac..

Zana to kiedys pisala mi ze ma malo czasu na pisanie dlatego zadko sie udziela.. a mama czworki chyba miala sporo pracy i cos chorowala nie? wiklinka tez juz dlugo nie pisze..
 
reklama
Właśnie się tak zastanawiam gdzie się podzialy..

Mi krew leci jak u młodego żołnierza jak to babki w laboratorium mówią, ale najgorsze że trzeba wstać, ubrać się, pomalować, i tam dojechać...
 
Do góry