reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Hej dziewczyny. Jestem w 37dc i 12dpo. Od piątku a nawet czwartku boli mnie brzuch jakby na okres, dziś zaczęły boleć piersi i mdli mnie ciągle... Test dzisiaj rano wyszedł negatywny ale zastanawiam się czy nie kupić lepszego bo ten, który miałam to taki paskowy w aliexpress. Tak bardzo chciałabym dwie kreski...
 
reklama
Jestem w temacie, bo miałam usuwaną zmianę i jeszcze jedna mam pozostawiną do obserwacji. Dostałam jeden jedyny raz skierowanie na mammo. Zrobiłam ja klinice onko,lekarz który mnie potem przyjmował nawrzeszczał na mnie, że kto mi wystawił skierowanie, że teraz jest trend w Europie, że nie robi się mammo przed 44 rż. (Promienie X) Od tamtej pory jestem pod opieką onkologa i tylko badanie palpacyjne i USG.
Może stąd to zdziwienie...?
Jest też chyba tak, że u młodych kobiet na mammo nie wychodzą zmiany.
Moja koleżanka miała guza, którego wyczuła sama, następnie wyszedł na USG, ale na mammografii nie było nic widać (34 lata).
Zrobiłam jeszcze jeden test i wciąż ta sama biel. Mam kryzys, nie wiem co począć że swoim życiem.
Nie poddawaj się! Przecież jest plan na dalszy ciąg! 💪
 
Hej dziewczyny. Jestem w 37dc i 12dpo. Od piątku a nawet czwartku boli mnie brzuch jakby na okres, dziś zaczęły boleć piersi i mdli mnie ciągle... Test dzisiaj rano wyszedł negatywny ale zastanawiam się czy nie kupić lepszego bo ten, który miałam to taki paskowy w aliexpress. Tak bardzo chciałabym dwie kreski...
Myślę, że gdyby to były wyraźnie objawy ciąży to nawet test z Aliexpress wyszedłby pozytywny.
Ale jeśli masz nadzieję, że to ciąża to może jutro idź na betę?
 
Jestem w temacie, bo miałam usuwaną zmianę i jeszcze jedna mam pozostawiną do obserwacji. Dostałam jeden jedyny raz skierowanie na mammo. Zrobiłam ja klinice onko,lekarz który mnie potem przyjmował nawrzeszczał na mnie, że kto mi wystawił skierowanie, że teraz jest trend w Europie, że nie robi się mammo przed 44 rż. (Promienie X) Od tamtej pory jestem pod opieką onkologa i tylko badanie palpacyjne i USG.
Może stąd to zdziwienie...?

Zrobiłam jeszcze jeden test i wciąż ta sama biel. Mam kryzys, nie wiem co począć że swoim życiem.
a ile jesteś dpo ? I na kiedy masz mieć okres? Ja tak samo jak ty ale nadal mam nadzieje ze się zmieni to jutro.. ta nadzieja zawsze jest póki nie zobaczy się 🩸😖
 
Jest też chyba tak, że u młodych kobiet na mammo nie wychodzą zmiany.
Moja koleżanka miała guza, którego wyczuła sama, następnie wyszedł na USG, ale na mammografii nie było nic widać (34 lata).
Mnie powiedziano, że tylko USG i mammografia nie jest dla mnie ale stwierdziłam, że to dlatego że mam tak imponujący biust w miseczce B ;P...
No i mnie w ogóle na USG wyszła torbiel na jakiejś powięzi i powiedziano mi, że to by nie wyszło w innych badaniach niż USG.
 
Myślę, że gdyby to były wyraźnie objawy ciąży to nawet test z Aliexpress wyszedłby pozytywny.
Ale jeśli masz nadzieję, że to ciąża to może jutro idź na betę?
Zastanawia mnie to, że jakoś 7dpo miałam spadek temperatury i dziwny śluz... Miałam nadzieję że to implantacja. Poczekam jeszcze do wtorku bo wtedy mam termin miesiączki i będę myśleć jak się nie pojawi.
 
Mnie powiedziano, że tylko USG i mammografia nie jest dla mnie ale stwierdziłam, że to dlatego że mam tak imponujący biust w miseczce B ;P...
No i mnie w ogóle na USG wyszła torbiel na jakiejś powięzi i powiedziano mi, że to by nie wyszło w innych badaniach niż USG.
Może tak być, ja mam biust w miseczce K 🙈 młode kobiety maja gruczołowe głównie, natomiast duże biusty potrafią być gruczolowo-tłuszczowe i wtedy już można mammo robić. Nie boje się promieniowania, mam w domu elektroradiologa i mam swój pogląd na ten temat. Więcej szkody będzie, gdy będą właśnie to nagłaśniać, bo kobiety w ogóle się nie będą badać
 
Zastanawia mnie to, że jakoś 7dpo miałam spadek temperatury i dziwny śluz... Miałam nadzieję że to implantacja. Poczekam jeszcze do wtorku bo wtedy mam termin miesiączki i będę myśleć jak się nie pojawi.

5 dni po implantacji to beta byłaby już imponująca i nawet najgorszy test na świecie nie pozostawiłby wątpliwości
 
reklama
Mnie powiedziano, że tylko USG i mammografia nie jest dla mnie ale stwierdziłam, że to dlatego że mam tak imponujący biust w miseczce B ;P...
No i mnie w ogóle na USG wyszła torbiel na jakiejś powięzi i powiedziano mi, że to by nie wyszło w innych badaniach niż USG.
Oo dobrze wiedzieć bo ja mam rozmiar SS (same suty) i właśnie chciałam się zapisać na badanie to zapisze się na USG w takim razie :)
A ogólnie jak to jest z predyspozycją genetyczna? Jesli mama mojego taty miała raka piersi to u mnie wzrasta też ryzyko ? Czy to tylko po lini mamy się dziedziczy ?
 
Do góry