reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
a ja jako dziecko z lipca powiem, że zawsze mi było trochę smutno, że nie obchodziłam urodzin w szkole. Z reguły nie robiłam urodzin dla koleżanek bo ciężko było, żeby w okresie wakacyjny nie było planów i były na miejscu :) więc chyba każdy miesiąc ma i plusy i minusy.
A ja byłam biedna i mi to było na rękę, że nie trzeba robić imprez i przynosić cukierków 🙃 też jestem z lipca
 
Dobra taktyka ;-)
Np. dla dziecka całkiem pomocna. Być ze stycznia danego roku a z grudnia - to mega różnica, a rocznikowe wymagania te same... np. w szkole ;-)
Mój mąż też mnie przekonywał, jak się zaczynaliśmy starać, że najpóźniej w sierpniu powinnam urodzić, dalsze miesiące nie wchodzą w grę właśnie dlatego, że dziecku będzie ciężko na tle starszych z tego samego rocznika 😀 no ale teraz to już nam obojgu wszystko jedno.
 
Dziewczyny kopnijcie w mnie w zadek 🙈 starania od 6-13 listopada ,myślę że owu około 10,11 Dzisiaj 20dc. Wczoraj temperatura,bóle mięśni ,spalabym . Dzisiaj plecy jak na okres tak mocno trochę brzuch...test mnie korci jak cholera ,a wiem,że nic tam nie wyjdzie jeszcze albo i wcale 😭 biorę kąpiel i chyba do spania bo mam jedno w głowie 🙈
 
Dziewczyny kopnijcie w mnie w zadek 🙈 starania od 6-13 listopada ,myślę że owu około 10,11 Dzisiaj 20dc. Wczoraj temperatura,bóle mięśni ,spalabym . Dzisiaj plecy jak na okres tak mocno trochę brzuch...test mnie korci jak cholera ,a wiem,że nic tam nie wyjdzie jeszcze albo i wcale 😭 biorę kąpiel i chyba do spania bo mam jedno w głowie 🙈
ale za co mamy kopać, za nadzieję? Wez przestań;) na test może być za wcześnie, nie wiem jakie masz podejście. Ja tam sobie lubię posikać i pewnie już bym sikała na Twoim miejscu. Wiec jak Cię biel na osikanych testach przed terminem @ nie przeraża, to sikaj rano jakby jutra miało nie być;)
 
Cześć dziewczęta, zaczęłam Was czytać więc też coś od siebie napiszę :) zaczynam starania o drugie dziecko. Moje pierwsze dziecko ma już 2,5 roku więc czas najwyższy pomyśleć o rodzeństwie, aby ta różnica nie była zbyt duża :) trzymam za Was kciuki żeby każda była spełniona w roli mamy :)
Moje doświadczenia z pierwszych starań były trudne bo może i długo się nie staraliśmy bo raptem 6 miesięcy, ale byłam strasznie nakręcona. Teraz jestem dopiero na początku drogi o starania, ale jednak już inaczej podchodzi się do do tego - bardziej świadomie.

Pozdrawiam
Karola
 
reklama
ale za co mamy kopać, za nadzieję? Wez przestań;) na test może być za wcześnie, nie wiem jakie masz podejście. Ja tam sobie lubię posikać i pewnie już bym sikała na Twoim miejscu. Wiec jak Cię biel na osikanych testach przed terminem @ nie przeraża, to sikaj rano jakby jutra miało nie być;)
Może nie za nadzieję ,ale za ten pośpiech i nakręcanie ,bo znowu będę zawiedziona ,nie bardzo załamana ale zawiedziona . Ale dopiero 3 cykl starań więc staram się nie narzekać. Chciałabym wytrzymać do poniedziałku chociaż albo aż 😝 a racjonalnie to do piątku rana 🤣
 
Do góry