reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Oj dziewczynki dla mnie 33 i 31 i 35 to wy wszystkie młodziutkie jesteście :) uwierzcie czy chce się zajść mając mniej czy więcej lat to nie ma znaczenia, wciąż ma się same nadzieję, marzenia, obawy i oczekiwania.... ehhh
Ja mam 2 dzieci a i tak dziś się poryczałam odbierając wyniki AMH: 0,75. Skończyłam właśnie 39, a mój luby 44. I chciałam jeszcze raz zostać mamą zanim menopauza...ale chyba nie zdążę jak patrzę na wyniki...

A wracając do badań to reszta wygląda tak, wszędzie mam napisane w normie, ale podpowiedzcie co myślicie, bardziej niż AMH mnie nie zdołujecie...
TSH: 1,57 uIU/ml
FSH: 7,62 mIU/ml
LH: 5,34 mIU/ml
Estriadol: 47,7 pg/ml
Prolaktyna: 397 mIU/l
Ojej, trzymam za Ciebie tak bardzo kciuki! ❤ Sama jestem córką rodziców po czterdziestce i to po dużej przerwie. Moja siostra jest 20 lat starsza 😅 I chociaż lekarze straszyli, że w takim wieku "to niewiadomo...", "to ciąża zagrożona..." oto jestem i widocznie miałam głęboko w poważaniu zdanie lekarzy 😁 Także nie poddawaj się! Przesyłam móstwo pozytywnej energii! 🍀
 
reklama
Uff nadrobiłam w Końcu, bo przez pracę, to nie moglam się wyrobić, żeby przeczytać. Zaglądam w kalendarz a tam 16dc, ale dużo się nie dzieje. Dałam sobie z lekarzem 2 cykle na: lepszym jedzonku, inofemie i castangusie. Zobaczymy. Dzisiaj miałam rozmowę z endo, piep… coś jak potłuczony, ze może mi ginekolog da luteinę w drugiej fazie albo tabsy anty w ogóle 🙄Tak gadał bez sensu, ze nie mogłam go słuchać i podziękowałam, i zakończyłam rozmowę. Do tej pory był wporzo, ale jak nie znalazł oczywistego/łatwego powodu, to wywiesił biała flagę 🙅‍♀️
 
Wezzzzzz, przez Ciebie się wzięłam i policzyłam swoje starania w miesiącach 😐 50 miesięcy to brzmi jak jakiś ponury zart 😳😳😳
Ja też liczyłam ostatnio ale w cyklach i teraz będzie 56cykl z tym, że w 8 udało mi się na chwilę zajść więc w grudniu będzie 48 cykl starań niezakończonych ciążą... ciekawe przy jakiej liczbie zakończę starania...
 
Bonzur. Proszę @Zazuu
Nie będzie niczego, minęło 5 minut:
IMG_20221110_062931.jpg
 
Bonzur. Proszę @Zazuu
Nie będzie niczego, minęło 5 minut:
Zobacz załącznik 1462441
Guten Morgen.
Zawsze mowilam, ze kasetkowe pinki to szujstwo i draństwo :((( a teraz nie lubię ich jeszcze bardziej!


Btw, zepsulas mi piesn przy której pierwszy i ostatni raz poczułam, że chcę isc do zakonu :D
(Ostatecznie poszłam, ale do takiego „…w którym [mąż] będzie na chrzciny dzwonił” - cytując ukochanego Zagłobę)
 
reklama
Guten Morgen.
Zawsze mowilam, ze kasetkowe pinki to szujstwo i draństwo :((( a teraz nie lubię ich jeszcze bardziej!


Btw, zepsulas mi piesn przy której pierwszy i ostatni raz poczułam, że chcę isc do zakonu :D
(Ostatecznie poszłam, ale do takiego „…w którym [mąż] będzie na chrzciny dzwonił” - cytując ukochanego Zagłobę)
To nie ja, to Olka 😁 i wieeeeee leeee jej seeeeeerc
 
Do góry