reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

krwawienie ustało, ale wiem, ze to już koniec.
Dlaczego?
Ja wiem, że to może być pocieszenie z tzw. "dupy", ale ja w swojej ciąży miałam krwawienie w terminie miesiączki, nawet więcej niż ta laska z tego zdjęcia dzisiaj. Zużyłam może z 3 podpaski, a 3-4 dni po tym był pozytywny test i za 3-4 dni później beta na poziomie 3500. Tak więc kto wie, może gdybym sprawdziła testem w dniu tego krwawienia to beta też by wyszła z 20.
Ogółem to mógłbyś jakiś krwiak, który się oczyścił, mogła być nadżerka.
Jeżeli na razie jest spokój to git, odpoczywaj ile możesz.
 
reklama
Tym bardziej, że dziecięca kupa to wciąż goowno 😂🤣😂
Ja o dziwną kupe pytałam kolezanek i pediatre ale nigdy zadnemu człowiekowi jej nie prezentowałam 😁🤣😂🤢🤮
Gwarantuje Ci że na pierwszym lepszym wątku mamusiowym zamkniętym, tydzień po porodach wjeżdżają kupy 🙃
Nie wiedziałam, że aplikacja tak dumnie prezentuje te zdjęcia, ja używam przeglądarki :p
 
Wiem, że to pytanie powinnam juz zadać na innej grupie, ale jestem na razie tylko tu z Wami, a tu kopalnia wiedzy ;)

Jutro wybieram się na powtórkę bety. Oprócz tego mam skierowanie na podstawową morfologię (8 parametrów) + badanie moczu.
Co warto jeszcze zbadać dodatkowo na początku ciąży zanim pójdę do ginekologa?
 
reklama
Do góry