reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Wiem, że to pytanie powinnam juz zadać na innej grupie, ale jestem na razie tylko tu z Wami, a tu kopalnia wiedzy ;)

Jutro wybieram się na powtórkę bety. Oprócz tego mam skierowanie na podstawową morfologię (8 parametrów) + badanie moczu.
Co warto jeszcze zbadać dodatkowo na początku ciąży zanim pójdę do ginekologa?
Tsh?
 
ja mam np amh jakoś plus/minus 2,5 (31 lat) i lekarz powiedział, że jest super. Jakbyś miała poniżej 1 to myślę, ze już słabo, ale 1,8 to raczej w porządku :)
ja rok temu miałam prawie 9, co potwierdza brak owulacji przez długi, długi czas 🤦‍♀️ w ciągu roku miałam może z 3 owulacje, w tym jedna torbiel, więc mój wynik jest pewnie podobny
 
Tsh na pewno + ft3 i ft4, myślałam jeszcze o kw. Foliowym i homocysteinie.

A jeśli chodzi o heparynę, to też warto zbadać jakieś czynniki krzepnięcia? Jestem zielona w tych tematach, a jak ostatnio babka na badaniu krwi nie wiedziała po co się bierze acard to wątpię, że mi coś podpowie ;p
 
reklama
Do góry