reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Kurczę, teraz doczytuje wiadomości 😂. Za czym to wszystko ogarnę.. 🫢.

Jestem Klaudia, to nasz drugi cykl starań. Końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I niestety dostałam miesiączki 22.10 i trwała 3 dni, chociaż okres powinnam dostać 28.10 🤷🏻‍♀️ czy to tak działa po odstawieniu? Od tego czasu, mam wypieki na twarzy, wahania nastroju 🤦🏻‍♀️ ciało całe gorące.. 😂
A ochotę na seks mam non stop. 😂😂😂
Od 1 do 5 pokazuje mi cykl owulacyjny, a stary obrażony 😂
 
reklama
Również się przedstawię:)
Jestem Justyna, na początku października odstawiłam antykoncepcję i mąż automatycznie też 😅 . Od ponad 12 lat mam zdiagnozowane hashi wraz z niedoczynnością tarczycy. W maju 2020 przyszła na świat córka ( przytrafiła się w pierwszym cyklu starań, ciąża bezproblemowa chociaż pierwszy lekarz był za usunięciem ciąży dlatego został szybko zmieniony ) przez to że mam hashi dostałam zielone światło na starania od Endo i mojego gin żeby się starać zaraz po odstawieniu .
 
Również się przedstawię:)
Jestem Justyna, na początku października odstawiłam antykoncepcję i mąż automatycznie też 😅 . Od ponad 12 lat mam zdiagnozowane hashi wraz z niedoczynnością tarczycy. W maju 2020 przyszła na świat córka ( przytrafiła się w pierwszym cyklu starań, ciąża bezproblemowa chociaż pierwszy lekarz był za usunięciem ciąży dlatego został szybko zmieniony ) przez to że mam hashi dostałam zielone światło na starania od Endo i mojego gin żeby się starać zaraz po odstawieniu .
Czemu lekarz byl za usunieciem? :O
 
Cześć dziewczyny ;) gratuluje już listopadowych kreseczek. Po dłuższym namyśle wracam do gry w tym miesiącu. Planowana owulka dziś ( bez testów i monitoringu, obserwacja i kalendarzyk ) działaliśmy, ze stary od soboty także jakaś nadzieja mi się znowu zapaliła.. pewnie złudna ale wiadomo jak to jest, póki okresu nie ma..
Zatem proszę o wpisanie mnie na 15 listopada ( urodziny starego i to jeszcze 30 🥹❤️) tak bardzo bym chciała dać mu taki prezent 🥹
 
Kurczę, teraz doczytuje wiadomości 😂. Za czym to wszystko ogarnę.. 🫢.

Jestem Klaudia, to nasz drugi cykl starań. Końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I niestety dostałam miesiączki 22.10 i trwała 3 dni, chociaż okres powinnam dostać 28.10 🤷🏻‍♀️ czy to tak działa po odstawieniu? Od tego czasu, mam wypieki na twarzy, wahania nastroju 🤦🏻‍♀️ ciało całe gorące.. 😂
A ochotę na seks mam non stop. 😂😂😂
Od 1 do 5 pokazuje mi cykl owulacyjny, a stary obrażony 😂
Nie chce Ci absolutnie pozytywnego podejścia psuć, bo oczywiście może się udać szybko. Ja po odstawieniu tabletek mam nadal podejrzenie braku owulacji, organizm nie umie zatrybić, miałam takie same objawy jak piszesz zwiększone libido, kłócia jajników itd. Cykle mają totalnie swój świat, musi się wszystko unormować, dopiero po 6 cyklach straconych idę do ginekologa i będziemy działać, bo kazał poczekać, aż się gospodarka unormuje i dopiero będziemy interweniować. Życzę żeby u Ciebie szybko zatrybiło!
 
Nie chce Ci absolutnie pozytywnego podejścia psuć, bo oczywiście może się udać szybko. Ja po odstawieniu tabletek mam nadal podejrzenie braku owulacji, organizm nie umie zatrybić, miałam takie same objawy jak piszesz zwiększone libido, kłócia jajników itd. Cykle mają totalnie swój świat, musi się wszystko unormować, dopiero po 6 cyklach straconych idę do ginekologa i będziemy działać, bo kazał poczekać, aż się gospodarka unormuje i dopiero będziemy interweniować. Życzę żeby u Ciebie szybko zatrybiło!
ojej! Dziękuje Ci, u mnie ginekolog dał zielone światło. Powiedział, że możemy od razu się starać. Na spokojnie, nie nakręcam się. Ale trzymam mocno kciuki, by wszystkie dziewczyny z wątku zobaczyły dwie kreseczki 💛 . A czy bierzesz jakieś witaminy?
 
reklama
Kurczę, teraz doczytuje wiadomości 😂. Za czym to wszystko ogarnę.. 🫢.

Jestem Klaudia, to nasz drugi cykl starań. Końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I niestety dostałam miesiączki 22.10 i trwała 3 dni, chociaż okres powinnam dostać 28.10 🤷🏻‍♀️ czy to tak działa po odstawieniu? Od tego czasu, mam wypieki na twarzy, wahania nastroju 🤦🏻‍♀️ ciało całe gorące.. 😂
A ochotę na seks mam non stop. 😂😂😂
Od 1 do 5 pokazuje mi cykl owulacyjny, a stary obrażony 😂
Hej! Tez jestem w drugim cyklu, ja odstawiłam już dawno tabletki, tak naprawdę odstawiłam potem brałam miesiąc i znowu odstawiłam. Podobno po odstawieniu od razu najszybciej się zachodzi (mojej koleżance od razu się udało po odstawieniu) ale moj ginekolog powiedział ze min 3 miesiące musi minąć od odstawienia. Ja po odstawieniu roznie dostawałam okres, teraz przy 1 cyklu starań dostałam prawie tydzień wcześniej i tez nie wiem dlaczego 🤷‍♀️
 
Do góry