reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja chyba odpuszczam te testy owulacyjne w tym miesiącu bo przez to, ze nie są jasne to zastanawiam się tak, czy nie, będziemy się po prostu codziennie starać albo co drugi dzień. Jak się nie uda to kolejny miesiąc z testami, ale to będę je robić 2x dziennie i wklejać do zeszytu żeby porównać, No ale mam nadzieje ze ten zeszyt będzie zbędny 😅 ja kupiłam 20 testów ciążach z testeo, zobaczymy jak się sprawdzą, niektórzy polecają, niektórzy nie, ale wychodziły za ok 3 zł za sztukę
Możesz sobie ściągnąć aplikację premom 😉tam robi się zdjęcia testów i aplikacja je porównuje, pomaga też w wyznaczeniu piku. A w razie czego jest wgląd do tych zdjęć i można zerknąć jak wyglądało to w poprzednich cyklach 😉 zeszyt będzie zbędny
 
reklama
Chciałabym…Nie nastawiać się.

No ale cóż jeszcze: dziś opowiadałam mamie o filmie „Na zachodzie bez zmian” i się popłakałam, a ja jestem z tych gruboskórnych i niepłaczących.

Tzn. płaczę jedynie, jak są krzywdzone zwierzęta.
Ja się w lipcu rok temu popłakałam przy Reducie Ordona. Nie był to znak, ale do dziś mi głupio XD
 
Możesz sobie ściągnąć aplikację premom 😉tam robi się zdjęcia testów i aplikacja je porównuje, pomaga też w wyznaczeniu piku. A w razie czego jest wgląd do tych zdjęć i można zerknąć jak wyglądało to w poprzednich cyklach 😉 zeszyt będzie zbędny
Ja też używam premom, ale mi apka automatycznie nie wyłapuje obrazu i robię zdjęcie, ustawiam te paseczkj i wtedy mi wylicza ;)
 
Możesz sobie ściągnąć aplikację premom 😉tam robi się zdjęcia testów i aplikacja je porównuje, pomaga też w wyznaczeniu piku. A w razie czego jest wgląd do tych zdjęć i można zerknąć jak wyglądało to w poprzednich cyklach 😉 zeszyt będzie zbędny
Oo dzięki wielkie nie wiedziałam, ściągam! ❣️
 
reklama
Ja przedwczoraj wzruszyłam się przez piękny widok na góry 🤷 jestem ogólnie z tych wrażliwych, ale bez przesady 😛 niestety to też nie był znak

Ale z drugiej strony jednym z pierwszych objawow ciąży były mokre oczy przy byle pierdole ;)
Ja na razie wszystko biorę na karb PMS-a, ale mokre oczy byłyby pierwszy raz w życiu jednym z objawów.

Jak już to mam mega wkurwa, np. w sierpniu dzień przed @ myślałam, że przy Kauflandzie ludzi porozjeżdżam na parkingu- aż machali rękami. W sklepie natomiast brakowało niewiele, żebym babę specjalnie wózkiem uderzyła.
Przysięgam- brakowało małego impulsu, wkurzyłaby mnie bardziej i bym z impetem
w nią wjechała.
Aż sama siebie zaczęłam się bać.

Na szczęście takie sytuacje zdarzają się naprawdę sporadycznie. Taka ekstremalna pierwszy raz w życiu.
Wtedy to był drugi cykl po poronieniu, pewnie jeszcze hormony szalały.
 
Do góry