reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Czy czytała któraś z Was książkę "Dziecięce dusze"?
Tak myślę nad zakupem, ale zastanawiam się czy warto.. A jeśli nie ta, to może coś innego o podobnej tematyce, którą warto przeczytać?
 
reklama
@LadyCaro , przepisz mnie proszę z dzisiejszego testowania na jutro lub 3.11.

Dzisiejsze samopoczucie, jak na okres spowodowało, że stwierdziłam, że to nie ma sensu.
Wstałam ze spuchniętym brzuchem i bólem, już myślałam, że na papierze będzie krew.

Jeszcze nie wiem, kiedy zatestuję.
 
no właśnie ja robiłam owulaki i nie wychodził pik i byłam wielce zdziwiona, że już 13 dc, a piku dalej nie ma. okazało się, że słusznie, bo te pęcherzyki wolno rosną. Jakoś nie wpadło mi do głowy, żeby zapytać gina o ten inofem.
Jeśli wczoraj pecherzyk miał 14 mm, to jak rosną 1 mm na dobę, to w piątek powinien mieć 19. I zastanawiam się, czy iść w ten piątek czy lepiej w poniedziałek... Ale chyba pójdę w piątek, bo tak to w sobotę będę mogła zapodac ovi w razie czego 😜
Ja swojego pytałam o to czy po inofemie mogło mi sie wszystko przesunąć to milczał 😃 pewnie dlatego, że to on mi kazał to pić 😄
Fajnie, że możesz tak przebierać w datach wizyt... do mojego się wcisnąć na wizytę jest mega trudno. Wstępnie jestem umówiona na 7.11 ale to już będzie 16dc.
 
@LadyCaro , przepisz mnie proszę z dzisiejszego testowania na jutro lub 3.11.

Dzisiejsze samopoczucie, jak na okres spowodowało, że stwierdziłam, że to nie ma sensu.
Wstałam ze spuchniętym brzuchem i bólem, już myślałam, że na papierze będzie krew.

Jeszcze nie wiem, kiedy zatestuję.
Oby to samopoczucie świadczyło o czymś innym, nie o okresie ;) tego życzę! Czekamy na dwie kreski!
Ten miesiąc musi być dla nas łaskawszy.
 
Ależ piękne kreseczki! Trzymam kciuki mocno żeby jutrzejsza beta potwierdziła dobre wieści 🥰 zasiej dobrą passę na ten miesiąc 🤞
Moj owulak dziś już negatywny więc pewnie jestem po owu ale chcę męża zaciągnąć do wyra na bzykano bo wczoraj nie miał siły i seksu nie było choć bardzo chciałam bo czułam że jest to ten dzień.. no ale dupa. Oby plemniory z niedzieli daly radę albo żeby moja komórka jajowa poczekała na te dzisiejsze 🙈

Dziś w nocy miałam sen o tym że mi mleko tryska z cyca 😅 oczywiście senniki wyczytane. Xd ja to mam pierdolca na tym punkcie,sprawdzam znaczenia praktycznie każdego mojego snu 🤣
 
Oby to samopoczucie świadczyło o czymś innym, nie o okresie ;) tego życzę! Czekamy na dwie kreski!
Ten miesiąc musi być dla nas łaskawszy.
Chciałabym…Nie nastawiać się.

No ale cóż jeszcze: dziś opowiadałam mamie o filmie „Na zachodzie bez zmian” i się popłakałam, a ja jestem z tych gruboskórnych i niepłaczących.

Tzn. płaczę jedynie, jak są krzywdzone zwierzęta.
 
reklama
Mam dokładnie to samo. Nie umiem ich czytać, już się zastanawiam nad grubym wydatkiem żeby kupić ten clearblue z minką - przynamniej nie trzeba się wpatrywać w te kreski i się zastawiać ciemna, za blada, czy jaka…planuje w tym cyklu zrobić monitoring pierwszy + robić testy owu żeby to porównać. Zrobilam progesteron 3x co drugi dzień bo nie miałam pojęcia kiedy była owulacja i dupa i tak się nie zgadzało nic 🤣 dlatego znam to uczucie kiedy sikasz na testy codziennie i niczego nie rozumiesz :D 🤞🏼
Ja chyba odpuszczam te testy owulacyjne w tym miesiącu bo przez to, ze nie są jasne to zastanawiam się tak, czy nie, będziemy się po prostu codziennie starać albo co drugi dzień. Jak się nie uda to kolejny miesiąc z testami, ale to będę je robić 2x dziennie i wklejać do zeszytu żeby porównać, No ale mam nadzieje ze ten zeszyt będzie zbędny 😅 ja kupiłam 20 testów ciążach z testeo, zobaczymy jak się sprawdzą, niektórzy polecają, niektórzy nie, ale wychodziły za ok 3 zł za sztukę
 
Do góry