reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Moim zdaniem 1 pik, ale musisz wrzucić kilka slabszych i apka Ci sama po chwili oznaczy pik. U mnie premom na pik chyba zaznaczyl 1.41 a na 2 dzień miałam jeszcze 1.45
skoro dziś jest mniejszy to Pik był wczoraj :)
Oki, to zrobię jeszcze popołudniu i przed spaniem... teraz kwestia seksu 😃 był wczoraj ok 22 po pozytywnym owu. Teraz dziś wieczorem czy jutro rano ok 5:30? Kolejny raz będzie możliwy dopiero w piątek wieczorem, bo jutro rano mąż idzie na 24h służbę.
 
reklama
a jak to jest z temperaturą? w pierwszym dniu wzrostu temperatury jest owulacja?
Nie, podczas owulacji nie ma wzrostu temperatury, tylko dopiero po niej (po wzroście progesteronu). U mnie najczęściej skok temp jest dwa dni po owulacji, czyli trzy dni po piku. Czasami wzrost jest jeden dzień po owulacji, ale bardzo rzadko.
 
Oki, to zrobię jeszcze popołudniu i przed spaniem... teraz kwestia seksu 😃 był wczoraj ok 22 po pozytywnym owu. Teraz dziś wieczorem czy jutro rano ok 5:30? Kolejny raz będzie możliwy dopiero w piątek wieczorem, bo jutro rano mąż idzie na 24h służbę.
Ja nie odpusciłam w te dni u mnie seks od momentu piku byl codziennie od 21.10 do 24.10 żałuję ze 25.10 nie bylo jeszcze na wszelki wypadek 🤪☺️🤣 Pytanie co to dało?
 
Oki, to zrobię jeszcze popołudniu i przed spaniem... teraz kwestia seksu 😃 był wczoraj ok 22 po pozytywnym owu. Teraz dziś wieczorem czy jutro rano ok 5:30? Kolejny raz będzie możliwy dopiero w piątek wieczorem, bo jutro rano mąż idzie na 24h służbę.
myślę, że jak wczoraj był Pik to raczej nie ma sensu więcej testować. Testy owu robi się do pierwszego pozytywnego.
 
Mam pewną zagwozdkę.. Mierzę temp codziennie o 7:00. Dzisiaj już się obudziłam bez budzika około 6:00 i nie mogłam zasnąć. Skoro nie mogłam zasnąć to stwierdziłam, że zmierzę temp o 6:20 - było 36,77, potem zmierzyłam tak jak zawsze o 7:00 i wyszło tak samo 36,77.
Czy tego dnia nie powinnam uwzględniać w moim wykresie? Nie miałam wcześniej takiej sytuacji...
 

Załączniki

  • IMG_20221102_114107.jpg
    IMG_20221102_114107.jpg
    128,7 KB · Wyświetleń: 26
Mam pewną zagwozdkę.. Mierzę temp codziennie o 7:00. Dzisiaj już się obudziłam bez budzika około 6:00 i nie mogłam zasnąć. Skoro nie mogłam zasnąć to stwierdziłam, że zmierzę temp o 6:20 - było 36,77, potem zmierzyłam tak jak zawsze o 7:00 i wyszło tak samo 36,77.
Czy tego dnia nie powinnam uwzględniać w moim wykresie? Nie miałam wcześniej takiej sytuacji...
skoro wyszla taka sama to ja bym uwzględniła :)
 
reklama
Mam pewną zagwozdkę.. Mierzę temp codziennie o 7:00. Dzisiaj już się obudziłam bez budzika około 6:00 i nie mogłam zasnąć. Skoro nie mogłam zasnąć to stwierdziłam, że zmierzę temp o 6:20 - było 36,77, potem zmierzyłam tak jak zawsze o 7:00 i wyszło tak samo 36,77.
Czy tego dnia nie powinnam uwzględniać w moim wykresie? Nie miałam wcześniej takiej sytuacji...
Chyba czytałam ze do 1 godz pomiar jest w porządku i się liczy normalnie. Zresztą teraz przesunięcie zegarów było i mierzymy tak na prawde godz wcześniej niz przed cofnięciem zegara.
 
Do góry